• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automatická převodovka v řiti?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pasta
Monday 26 June 2006 - 19:50:35 Citovat
Host
Zdar borci, mám problém s automatem na Vectře r.v.1991. Z astudena v poho, po zahřátí na provozní teplotu začne na palubovce blikat kontrolka "S" sportovního režimu a auto přestane akcelerovat. Rozjíždí se pomalu, při dávání přednosti potřebuju hodně času k odjezdu z křižovatky. Do prudšího kopce to ani nechce jet. Olej jsem vyměnil a žádná změna ( starej byl čistej a nesmrděl ). Poradíte někdo co s tím? Díky.
JOB
Monday 26 June 2006 - 20:00:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No jestli ti bliká kontrolka tak to hlásí poruchu ale těžko soudit čím to je. Bohužel v ČR jsem nenalezl nikoho kdo by "dobře" odstranil poruchu.Teda aspoň do roku 2003 . Vždycky se mi ta převodovka znova a znova rozbila.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

iopkek
Tuesday 27 June 2006 - 11:08:59 Citovat
Host
A co takhle www.kaps.cz ???
tonny
Saturday 30 September 2006 - 04:14:06 Citovat
Host
Automat? Není problém! Po návštěvě tří servisů a rozpočtu 60-100tis jsem si převodovku s tímto problémém opravil sám. Tři hodiny sranda práce a incestice legrační. Výměna soleniodu a je pokoj. Původně jsem svou VA pohřbíval a nebo zvažoval nákup převodovky na vrak., ale dnes už dalších 20tis jezdím jak s novou. Rád poradím nebo i opravím. Klidně zavolej 604810707 nebo Email
NOVON
Thursday 28 August 2008 - 19:22:20 Citovat
Host
Čau chlapi,taky řeším ten samý problém z automatem.Jedná se o Astru F 1.8 r.v.92..Hned po nastartování se rozbliká "S" a převodovka neřadí rychlosti,zpátečka ale funguje..Vyblikal jsem tyto chybové kody: 25, 36, 41, 56, 77,ale nikde nemohu najít co vlastně znamenají..Byl bych strašně vděčný za jakoukoli radu,či nápad..Předem díky moc.
Martas
Thursday 28 August 2008 - 20:30:22 Citovat
Host
V prevodovkach se nevyznam ale podle kodu bych tipoval na problem v dratech ....


00025 Napeti magnetickeho ventilu 1-2 / 3-4 vysoke
00036 Napeti magnetickeho ventilu prevodniku krouticiho momentu vysoke
00041 Chyba hydraulickeho spinace
00056 Chybny signal radici paky
00077 Napeti Kick-Down vypinace nizke
lasky
Wednesday 01 September 2010 - 13:28:08 Citovat
Host
Pánové, měli jsme velké problémy s automatem od oplu (jednalo se o corsu), ale jsou podobné (problémy). Nastartovalo se auto a rozblikalo se "S" a převodovka nefungovala jak měla, tady jsem se dočetl, že to jsou kontakty v selektoru, vyčistily se, ale začalo to znova a došlo to tak daleko, že už auto jelo v nouzovým režimu. Oprava proběhla v Německu v autorizovaném servisu, velice ochotně mi vysvětlili, že se to u těch prvních automatů dělo a jsou to kontakty u řadící páky (snímače její polohy), stálo to 80 Euro a bylo to na počkání cca půl hoďky i se školením, jak správně používat automat _;
wisastar
Wednesday 01 September 2010 - 14:49:16 Citovat
Host
lasky napsal ...

Pánové, měli jsme velké problémy s automatem od oplu (jednalo se o corsu), ale jsou podobné (problémy). Nastartovalo se auto a rozblikalo se "S" a převodovka nefungovala jak měla, tady jsem se dočetl, že to jsou kontakty v selektoru, vyčistily se, ale začalo to znova a došlo to tak daleko, že už auto jelo v nouzovým režimu. Oprava proběhla v Německu v autorizovaném servisu, velice ochotně mi vysvětlili, že se to u těch prvních automatů dělo a jsou to kontakty u řadící páky (snímače její polohy), stálo to 80 Euro a bylo to na počkání cca půl hoďky i se školením, jak správně používat automat _;


no vidis, u nas v servisu by na to prisli taky ale nic by ti nerekli a nauctovali by si nesmyslnych 30 tisic za opravu..... proste u nas se to nevyplati. soused ted daval dvakrat do servisu eskovyho medaka s automatem a ukazoval mi ucet celkem na 278 tisic kc.. a to je deset let stary auto!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1930 sec,0.1524 z toho dotazů.