• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Predni ostrikovace - moznost zmeny / vylepseni vlastnosti
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zabra
Thursday 29 June 2006 - 19:33:13 Citovat
Host
U me astricky me bohuzel nejvice zklamaly ostrikovace predniho skla. Snazim se, snazim, ale serizeni nejde a proud vody proste neni ono i s novymi listami. Takze nakonec ted uz spise ostrikuji pres ostrikovace svetel za pomale jizdy, ale ta spotreba...

Nezkusil uz nekdo ci da se to vymenit za nejaky jiny typ ci jine "koncovky" s lepsim ucinkem? Nemate nekdo nejakou zkusenost?

Diky
_________________
Zabra

Astra Caravan 2.0 DTi N´JOY 2001
Martas
Thursday 29 June 2006 - 19:36:08 Citovat
Host
Zabra napsal ...

Snazim se, snazim, ale serizeni nejde a proud vody proste neni ono i s novymi listami.


Nerozumim tomu co ti to dela/nedela a co s tim maji spolecneho "nejake" listy.
Muzes upresnit co ti to dela ?

[ Upraveno Thursday 29 June 2006 - 19:37:53 ]
Zabra
Monday 03 July 2006 - 10:06:52 Citovat
Host
jasne proud vody z ostrikovacu je hodne "uzoucky", opravdu jako proud vody, neni vice "rozmlzen". Z tohoto duvodu setreni okna stiratky je vicemene symbolicke. Vymenil jsem i listy neb jsem mylel ze uz stoji za nic a je to tim, ale je to stejne (orig. listy opel). Diky uzkemu proudu vody z ostrikovacu listy vlastne nerozetrou radne vodu po skle a stejne je to smouhate. Je to stejne i kdyz jsem ostrikovace cistil i nove nastavoval kam maji mirit. Mozna jsem pod dojmy skodovky, tam ostrikovace rovnou mlzi, takze se voda dostane stejnomerne na cele okno, ktrere se to potom setre. Tady je to jen proud vody a na setreni beze smouh je spotreba dost enormni. Proto mne napadla myslenka nejake zmeny koncovek ci neco podobneho. ZTreba by to pomohlo. Diky

_________________
Zabra

Astra Caravan 2.0 DTi N´JOY 2001
Václav GT
Monday 03 July 2006 - 11:05:36 Citovat
Host
Já měl u všech svých Škodovek za posledních 20 let, stejně jako nyní u Opla, dvě plastové koncovky hadiček ostřikovače před předním sklem (na tzv."torpédu") a v každé z nich dvě malé kovové naklápěcí trysky, takže na čelní sklo šly 4 tenké střiky vody. Žádné mlžení se nekonalo a pokud voda dopadala na sklo tam co měla, tak to zkrápělo sklo dobře.
Nemáš třeba již slabý tlak čerpadla ostřikovače?
Václav GT
Monday 03 July 2006 - 11:07:13 Citovat
Host
Anebo si vyveď hadičky ostřikovačů až na lišty stěračů.
Dmcd
Monday 03 July 2006 - 11:12:55 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

Já měl u všech svých Škodovek za posledních 20 let, stejně jako nyní u Opla, dvě plastové koncovky hadiček ostřikovače před předním sklem (na tzv."torpédu") a v každé z nich dvě malé kovové naklápěcí trysky, takže na čelní sklo šly 4 tenké střiky vody. Žádné mlžení se nekonalo a pokud voda dopadala na sklo tam co měla, tak to zkrápělo sklo dobře.
Nemáš třeba již slabý tlak čerpadla ostřikovače?


No co my mame v praci firemni ochcafky, tak ty skutecne nestrikaji proud vody ale udelaji takovou mlhu na skle... A to asi chce... To by musely byt uplne jiny trysky...
Laco D
Monday 10 July 2006 - 07:37:10 Citovat
Host
Caute. Mohlo by to byt aj tym, ze voda pada spat do ostrekovaca. Mal som podobny problem a do oboch hadiciek ku tryskam som dal spätne klapka z skodovackej predajne za nejakych 15Sk. Hlavne sa to zlepsilo v tom, ze voda strieka okamzite po pohnuti stiracov.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1897 sec,0.1454 z toho dotazů.