• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VDO DAYTON
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
icko
Friday 30 June 2006 - 14:15:42 Citovat
Host
Mam zaujem o kupu autoradia VDO DAYTON CD 2304 MP3. Ma moznost pripojenia ext displeja a ovladania na volante. Zevraj VDO robi autoradia original do OPLA, tak by to malo chodit? PRipadne nejaka redukcia k tomu? Mates tym niekto skusenosti? Dakujem velmi pekne za kazdu radu.
Martas
Friday 30 June 2006 - 14:20:39 Citovat
Host
icko napsal ...

Mam zaujem o kupu autoradia VDO DAYTON CD 2304 MP3. Ma moznost pripojenia ext displeja a ovladania na volante. Zevraj VDO robi autoradia original do OPLA, tak by to malo chodit? PRipadne nejaka redukcia k tomu? Mates tym niekto skusenosti? Dakujem velmi pekne za kazdu radu.


Podle jejich webu Odkaz

kde je uvedeno
Car Specific EDI Adapter
Car Specific Steering Wheel Remote Control Adapter

By to tenhle model umet mel ...

Jinak da se koupit treba zde Odkaz
icko
Friday 30 June 2006 - 15:09:24 Citovat
Host
No len ci treba k tomu redukciu, alebo nie. Len to priamo napojim? Pretoze nikde na nete som tu redukciu k VeBe nenasiel, ani vseobecne k znacke OPEL.
Martas
Friday 30 June 2006 - 15:57:59 Citovat
Host
icko napsal ...

No len ci treba k tomu redukciu, alebo nie. Len to priamo napojim? Pretoze nikde na nete som tu redukciu k VeBe nenasiel, ani vseobecne k znacke OPEL.


Bohuzel nikde to nepisou nicmene je vybavene standardnimi ISO konektory takze by to MELO fungovat, redukce se prodavaji k Sony, Panasonikum a dalsim lae jsou drahy, stoji kolem 2500.
icko
Friday 30 June 2006 - 16:32:16 Citovat
Host
Martas: Kazdopadne dakujem za odpovede a rady, ale musim zistit, ci to bude chodit s tym volantom a displejom. Bol by som rad, keby niekto napise konkretne skusenosti.
Boss88
Monday 14 August 2006 - 15:41:32 Citovat
Host
Ahoj, rád bych si pořídil stejné rádio, jaké jsi psal (VDO Dayton 2304 MP3) a právě řeším stejný problém. Chtěl bych se zeptat, jestli jsi někde zjistil, jestli je k tomuto rádiu potřeba nějaká ta redukce pro zachování funkčnosti ovládání na volantě a displeje nebo to rádio stačí připojit bez redukce. Já jsem to zatím nikde nenašel,a el zkusím pátrat dál. Jestli víš něco víc, tak se mi prosím ozvi ( Email ). Díky
Martas
Monday 14 August 2006 - 16:30:39 Citovat
Host
Boss88 napsal ...

Ahoj, rád bych si pořídil stejné rádio, jaké jsi psal (VDO Dayton 2304 MP3) a právě řeším stejný problém. Chtěl bych se zeptat, jestli jsi někde zjistil, jestli je k tomuto rádiu potřeba nějaká ta redukce pro zachování funkčnosti ovládání na volantě a displeje nebo to rádio stačí připojit bez redukce. Já jsem to zatím nikde nenašel,a el zkusím pátrat dál. Jestli víš něco víc, tak se mi prosím ozvi ( Email ). Díky


Hledal jsi hodne spatne Odkaz
xXx
Tuesday 15 August 2006 - 12:32:27 Citovat
Host
Pokud je to standartní autorádio, volně prodejný tak to samozřejmě chodit nebude a musíš koupit redukci. Pokud je to model, kterej se dával jako výbava do auta nějaký značky, tak to v tý značce bude standartně umět.
Martas
Tuesday 15 August 2006 - 12:40:23 Citovat
Host
xXx napsal ...

Pokud je to standartní autorádio, volně prodejný tak to samozřejmě chodit nebude a musíš koupit redukci. Pokud je to model, kterej se dával jako výbava do auta nějaký značky, tak to v tý značce bude standartně umět.


Kdyby sis precet to vlakno na ktery o prispevek vys odkazuju, nebo se podival na nekam stranky o tom radiu tak bys zjistil, ze funguje bez redukce jen se musi jinak zapojit treti konektor.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1565 sec,0.1234 z toho dotazů.