• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
U jednoho okna nefunguje automatické dovření/úplné otevření
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Wednesday 12 July 2006 - 12:10:57 Citovat
Host
Ahoj, na mé Astra G přestalo fungovat u jednoho zadního okna automatické úplné otevření/zavření okna při krátkém podržení tlačítka..
Normálně bych to neřešil, ale mám dodělané to automatické zavírání oken při zamčení dálkáčem (dle rady z jiného vlákna tady) a tohle okno se nezavýrá... ostatní ano!
Přitom to ještě do nedávna všechno fungovalo perfektně.

Nevíte někdo co s tím?

Díky Tomáš
Dmcd
Wednesday 12 July 2006 - 12:40:33 Citovat
Host
je potreba synchronizovat dorazy -
zapnout klicek, stahnout okno uplne dolu, potom porad drzet tlacitko na vytazeni nahoru az se zase zatahnou a drzet cca 5sek. pokto by to melo jet bez problemu...

priste zkus hledat, je toho plna poradna...
timony
Wednesday 12 July 2006 - 13:06:47 Citovat
Host
Tak to jsem zkoušel, ale nějak to nefunguje... pořád to automaticky nedovírá/nestahuje
Není tam ještě nějaká další ptákovinovitá vychytávka, která se podělala?
Dmcd
Wednesday 12 July 2006 - 13:37:04 Citovat
Host
Jedine ze by jsi mel nejaky pridreny okno a spatneji se zaviralo... porad by to bralo jako doraz a potom by to vypnulo. akorat ze to by asi neslo vytahnout okno tim, ze drzis cudlik nahoru... Muzes zkusit vytahnout pojistku od RJ na stahovani a vytahovani oken, prip. odpojit konektor a zase ho dat zpet aby se vyresetovalo nastaveni a zkusit synchronizaci na cistym... Pojistky by mely byt podle schematu F10 (predni okna) a F22 (zadni okna)
timony
Wednesday 12 July 2006 - 13:46:17 Citovat
Host
Bezva, to zkusím... jen se zeptám jako blbec.. F10 a F22: to tam někde na těch pojistkách je napsané? Já v tom fakt nemám přehled!

Každopádně mooooc děkuji za ochotu i snahu.. kéž by jednou má vědomost pomohla tobě
timony
Wednesday 12 July 2006 - 13:57:07 Citovat
Host
Ted koukám na návod pro Astra G a tam je zakreslená pojistka pro elektrická okna jen jedna a to 20...
Dmcd
Wednesday 12 July 2006 - 14:00:48 Citovat
Host
timony napsal ...

Ted koukám na návod pro Astra G a tam je zakreslená pojistka pro elektrická okna jen jedna a to 20...


Je to mozny, ja to bral primo podle schemat... mam pocit, ze kdyz odklopis tu schranku co kryje pojistky, tak je na tom krytu nakresleny k cemu ktera pojistka slouzi...
Palic
Wednesday 12 July 2006 - 14:04:40 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
popis cisle pojistek mas primo v pojistkove skrini, vedle pojistky je cislo a to znaci cislo pojistky...... jinak u AG se cisluji pojistky F2.32 proste ne jen jednim cislem....... to prvni jak se zda znaci v jaky je rade ta pojistka......

jinak programovani dojezdu jde jn pri zapnutem zapalovani... (u AG nedarilo se mi naprogramovat okna u jedne AG, a pak pomohlo zapnute zapalovani).....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Hombre
Wednesday 12 July 2006 - 22:26:30 Citovat
Host
Ahoj vsichni.Cetl jsem,ze pises o automatickem zavirani oken dalkacem.Byl bych moc vdecny za radu ve kterem vlaknu to je.Nemuzu to najit a moc by se mi to libilo.Dikes
prťka
Thursday 13 July 2006 - 06:08:44 Citovat
Host
Odkaz pěkné počtení _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1777 sec,0.1313 z toho dotazů.