• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadne kridlo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
sonic
Friday 14 July 2006 - 19:04:48 Citovat
Host
Poradte prosim orientacnu cenu na nalakovanie kridla ASTRA-G,mne ponukali 3000Sk,ale mne sa to zda byt vela!
Anonymní
Saturday 15 July 2006 - 15:30:46 Citovat
Host
to se mi zdá moc, já jsem si nechával lakovat přední masku za 300,- i když je pravda že tu první která mi popraskala jsem měl za 2500,-...že se stím sral kytem, ale to mě nehorázně nátah
spodli
Saturday 15 July 2006 - 15:32:43 Citovat
Host
nebo si nech namíchat barvu cca za 400 i s lakem a vyjde ti to ohodně levnějš
Martas
Saturday 15 July 2006 - 19:45:54 Citovat
Host
sonic napsal ...

Poradte prosim orientacnu cenu na nalakovanie kridla ASTRA-G,mne ponukali 3000Sk,ale mne sa to zda byt vela!


Co znamena nalakovat zadni kridlo :

1. Dovezes ho demontovanej oni ho nalakuji a ty si ho sam namontujes
2. Dovezes auto a oni kridlo demontuji nastrikaji a namontuji
3. Dovezes auto a nastrikaji ho na nem

Nevim jak na slovensku ale obvykla cena za dil je v zavislosti na pouzite barve a dalsich pracich (tmeleni, brouseni) kolem 2500 Kc, takze zejmena pokud plati postup dle bodu 2 tak 3000 Sk me pripada jako cena primerena (napriklad proto, ze to kridlo se na rozdil od vetsiny dilu strika " z vice stran").

[ Upraveno Saturday 15 July 2006 - 19:54:28 ]
Hombre
Sunday 16 July 2006 - 23:58:11 Citovat
Host
Ahoj Opelmani!K tomuhle tematu se musim vyjadrit,protoze ja ty kridla vyrabim a posilam denne zakazniky do lakoven,ktere si za nalakovani kridelka berou 1000-1500Kc,- zalezi na velikosti lakovane plochy a barve.(metla nebo obyc).1500kc je max,takze lakyra ktery Vam bere 2500kc,- je pekny zlodej a bere vas na hul!!!Zkuste obejit i jine lakovny a neni boha,aby jste se nedostali na cenu 1500kc,- Nenechte se dobrovolne okradat!!!
Martas
Monday 17 July 2006 - 06:19:09 Citovat
Host
Hombre napsal ...

Ahoj Opelmani!K tomuhle tematu se musim vyjadrit,protoze ja ty kridla vyrabim a posilam denne zakazniky do lakoven,ktere si za nalakovani kridelka berou 1000-1500Kc,- zalezi na velikosti lakovane plochy a barve.(metla nebo obyc).1500kc je max,takze lakyra ktery Vam bere 2500kc,- je pekny zlodej a bere vas na hul!!!Zkuste obejit i jine lakovny a neni boha,aby jste se nedostali na cenu 1500kc,- Nenechte se dobrovolne okradat!!!


Ale jo, pokud to kridlo bude novy a nenamontovany na aute tak samozrejme "jenom" nastrikani bez cehokoliv dalsiho je za 3000 drahy, ale pokud to budou sundavat, tmelit, brousit a pak zase montovat ....
On nepise v jakym stavu jak pridelany, jak barevny ho ma !
sonic
Monday 17 July 2006 - 07:43:24 Citovat
Host
to kridlo je nove,nenamontovane a budu si ho montovat sam,takze ho treba iba nastriekat,mozno tmelit a brousit+je to cierna metaliza aj podla mna by ta cena bola realnejsia okolo 2000Sk
Martas
Monday 17 July 2006 - 08:09:05 Citovat
Host
sonic napsal ...

to kridlo je nove,nenamontovane a budu si ho montovat sam,takze ho treba iba nastriekat,mozno tmelit a brousit+je to cierna metaliza aj podla mna by ta cena bola realnejsia okolo 2000Sk


No ja nevim 3000 SK je nejakych 2200 CZk, zalezi na tom co to bude za lakovnu a jak kvalitne ti to udela me ta cena zejmena pokud bude jeste tmelit a brousit nepripada za metalizu nejak vyrazne premrstena .....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1741 sec,0.1373 z toho dotazů.