• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Akustické upozornění na nerozsvícená světla
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Wednesday 19 July 2006 - 12:24:19 Citovat
Host
Ahoj, dlouho dlouho jsem se snažil číst vlákno o tom udělátku od Paliče... nevíte ale někdo o mnohem jednodušším bazmeku, který jen akusticky párkrát po nastartování zapípá.. gong nebo tak nějak?
Tohle by mělo být násobně jednodušší, navíc to řidiče nijak neomezuje, např. že se ty světla nedají vypnout a tak (my mafiáni občas potřebujeme jezdit po tmě ?lola )
Tak pokud na tohle téma šlo nějaké vlákno, tak prosím do mě, pranýřujte mě
Tomin
Wednesday 19 July 2006 - 13:46:41 Citovat
Host
O tom jsem taky premyslel. Ten nedustojnej pipak co daval Opel do Omeg je hroznej. Chce to nejakej slusnej gong. Prodava se svabik, tusim SAB123, tak jestli s nim nekde najdes stavebnici, mas vyhrano.
viz. Odkaz nebo Odkaz

No a podminka ze zagonga jenom parkrat a pak da pokoj by se taky dala splnit.
Doufam ze nevymyslim vymyslene.
Dan
Wednesday 19 July 2006 - 13:51:13 Citovat
Host
timony napsal ...

Ahoj, dlouho dlouho jsem se snažil číst vlákno o tom udělátku od Paliče... nevíte ale někdo o mnohem jednodušším bazmeku, který jen akusticky párkrát po nastartování zapípá.. gong nebo tak nějak?
Tohle by mělo být násobně jednodušší, navíc to řidiče nijak neomezuje, např. že se ty světla nedají vypnout a tak (my mafiáni občas potřebujeme jezdit po tmě ?lola )
Tak pokud na tohle téma šlo nějaké vlákno, tak prosím do mě, pranýřujte mě


ten od paliče ale funguje tak, že máš knoflíkem světla pořád zapnutý a svítěj jen při zapnutym motoru a nebo máš konflíkem vypnutý a nesvítěj vůbec, nebo se pletu?
timony
Wednesday 19 July 2006 - 14:02:56 Citovat
Host
Mno, já to pochopil tak, že se nedá úplně vypnout při nastartovaném motoru, max na obrysovky.. jestli je kolík on nebo off to nevím
timony
Wednesday 19 July 2006 - 14:04:22 Citovat
Host
Dan napsal ...

timony napsal ...

Ahoj, dlouho dlouho jsem se snažil číst vlákno o tom udělátku od Paliče... nevíte ale někdo o mnohem jednodušším bazmeku, který jen akusticky párkrát po nastartování zapípá.. gong nebo tak nějak?
Tohle by mělo být násobně jednodušší, navíc to řidiče nijak neomezuje, např. že se ty světla nedají vypnout a tak (my mafiáni občas potřebujeme jezdit po tmě ?lola )
Tak pokud na tohle téma šlo nějaké vlákno, tak prosím do mě, pranýřujte mě


ten od paliče ale funguje tak, že máš knoflíkem světla pořád zapnutý a svítěj jen při zapnutym motoru a nebo máš konflíkem vypnutý a nesvítěj vůbec, nebo se pletu?



hele mě je vlastně celkem fuk, jestli to bude pípat, gongat, štěkat nebo to bude znít jako má tchýně.. já to hlavně neumím vůbec zapojit... ale s dobrým návodem zvládnu téměř cokoliv
Tomin
Wednesday 19 July 2006 - 14:29:18 Citovat
Host
Jendoduchej pipak co koupis vsude v autoprislusenstvi proste zapojis mezi drat od klicku (zapalovani) a svetla. Nikdy jsem to nedelal, ale myslim si ze na tom skoro neni co neumet.
Pak bude pipat pokud mas zaple zapalovani a nemas svetla, nebo obracene.
Martas
Wednesday 19 July 2006 - 15:09:09 Citovat
Host
Dan napsal ...

ten od paliče ale funguje tak, že máš knoflíkem světla pořád zapnutý a svítěj jen při zapnutym motoru a nebo máš konflíkem vypnutý a nesvítěj vůbec, nebo se pletu?


Aniz by si sahal na cudlik svetel se ti 5 vterin po nastartovani rosviti parkovacky a za dalsich 5 vterin tlumeny, ale nesviti SPZ a pristrojovka. Jdou zapnout dalkovy ale nejdou svetla uplne vypnou, jenom kdyz knoflikem prepnes na parkovacky tak se ti rosvitej parkovacky.
Václav GT
Thursday 20 July 2006 - 08:32:41 Citovat
Host
2 timony: tady v poradně je hóóódně věcí. Tohle udělátko se dá pořídit již za několik desetikorun a zapojení zvládne téměř každý. Odkaz
Yper
Thursday 20 July 2006 - 08:37:56 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Teprve až když máte tu automatiku od Palice zabudovanou v autě a nějaký čas ji používáte, tak po přesednutí do jiného auta zjistíte, co za luxus jste si to vlastně namontovali!
Prostě to nemá chybu. Sednout, nastartovat a jet a nestarat se o nic!
Nějaký pípátka a jiný vochcávky jsou k ničemu. Navíc jsou to propojení a kabeláže, která jsou nad rámec stávající elektroistalace!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
JOB
Thursday 20 July 2006 - 20:15:49 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Yper napsal ...

Teprve až když máte tu automatiku od Palice zabudovanou v autě a nějaký čas ji používáte, tak po přesednutí do jiného auta zjistíte, co za luxus jste si to vlastně namontovali!
Prostě to nemá chybu. Sednout, nastartovat a jet a nestarat se o nic!
Nějaký pípátka a jiný vochcávky jsou k ničemu. Navíc jsou to propojení a kabeláže, která jsou nad rámec stávající elektroistalace!

Svatá pravda _;
Jezdím v práci pažoutem 405 a to je utrpení.Buď zapomenu rosvítit nebo zhasnout. __;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1966 sec,0.1571 z toho dotazů.