• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cukání volantu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
vaąek
Saturday 22 January 2005 - 01:18:43
Host
Ahoj, neví někdo co vąechno by mohlo způsobovat, ľe kdyľ zatočím volantem při rozjíľdění nebo odbočování /tedy minimální rychlost/ cítím ve volantu takové drobné lupnutí, ne při plném rejdu a jenom jedenkrát v jednom směru, není to nic brutálního, ale přesto...Mám VeBe98caravan2.0.Díky
Anonymous
Saturday 22 January 2005 - 09:41:48
Host
Asi klouby na poloosach u kola.
NIO
Saturday 22 January 2005 - 11:59:25
Host
to dela kazdymu. i kdyz to ma najeto i 10tisic km. je to vada se kterou se musis smirit. Pokud je tot to co si myslim.Ale jsem si temer jisty na 90%
Tomáą
Saturday 22 January 2005 - 13:49:41
Host
hjee, člověče, něco podobného jsem tu uľ dával jako POST. Vím přesně, co myslíą. Mám citlivé pracky a jsem dost náročný a vzhledem k tomu, ľe mám variantu Vectry Sport, tak to cítím dvojnásob. Na nápravě ľádná závada není, ale příątí týden se chystám rozebrat celé řízení, takľe kdybych na něco přiąel, tak tu dám vědět. Jeątě jsem přiąel na to, ľe je prdlej jeden silentblok na motoru vpravo (velvo z pohledu zepředu na auto) pod trubkou sání vzduchu vzadu u alternátoru.. Musím to vyměnit, Pochybuju, ľe by to mohlo pomoct, ale namátkově se zkus podívat, jestli ten silent taky nemáą rochlej. Je to ten pod sacím potrubím za boxem vzduchového filtru. Pokud rozeberu řízení a vyměním silent a vąe bude v pořádku, tak uľ nevím, co by to mohlo dělat. Ale napíąu sem, jak jsem dopadl. Ale na radu, která tu uľ padla, bych si nechal zkontrolovat čepy a tyč řízení.
Mimochodem, není to opravdu nic brutálního, ale docela to prudí.
NIO
Saturday 22 January 2005 - 17:40:23
Host
Tomáą212.71.149.214 napsal ...
hjee, člověče, něco podobného jsem tu uľ dával jako POST. Vím přesně, co myslíą. Mám citlivé pracky a jsem dost náročný a vzhledem k tomu, ľe mám variantu Vectry Sport, tak to cítím dvojnásob. Na nápravě ľádná závada není, ale příątí týden se chystám rozebrat celé řízení, takľe kdybych na něco přiąel, tak tu dám vědět. Jeątě jsem přiąel na to, ľe je prdlej jeden silentblok na motoru vpravo (velvo z pohledu zepředu na auto) pod trubkou sání vzduchu vzadu u alternátoru.. Musím to vyměnit, Pochybuju, ľe by to mohlo pomoct, ale namátkově se zkus podívat, jestli ten silent taky nemáą rochlej. Je to ten pod sacím potrubím za boxem vzduchového filtru. Pokud rozeberu řízení a vyměním silent a vąe bude v pořádku, tak uľ nevím, co by to mohlo dělat. Ale napíąu sem, jak jsem dopadl. Ale na radu, která tu uľ padla, bych si nechal zkontrolovat čepy a tyč řízení.
Mimochodem, není to opravdu nic brutálního, ale docela to prudí.


ulehcim ti praci. To rizeni nemusis rozebirat. nic ti nepomuze, protoze do nej stejne nejsou ND. Tak je to uplne promarneny cas.
riwal
Saturday 22 January 2005 - 21:47:41
Host
Souhlas s NIO - lupne to, chlapci a nic s tim nenaděláte, asi to ani neni konstrukční vada, ale je to tak a neodstraníte to.
Yper
Monday 24 January 2005 - 08:27:36
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Hoąi hoąi, jak píąe NIO a Riwi - naąe sluľební VéBé (úplně nová) to dělala jiľ před 8mi lety a mně to dělá ta má rovněľ - odstranit to nejde.Zbytečná práce.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2889 sec,0.2427 z toho dotazů.