• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hadička k zadnímu ostřikovači?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Luba
Monday 31 July 2006 - 17:33:50 Citovat
Host
Nejde mi zadní ostrikovač. Normálně bych to neřešil, ale vyhodili mě stím z STK . Takže jsem rozdělal podběh a zjistil, že hadička je asi po 40cm od nadržky překousaná nějakou zrudou. Problém je v tom, že hadička vede v motoru uvnitř nosníku a potom A sloupkem střechou dozadu. Tudíž žádný přístup. Rozdělal jsem obložení A sloupku -jsem tam nejaky otvory - a snažil se nekde najit pruchod, kudy by ta hadička z A sloupku šla do toho nosníku vepředu. Ale uplně bez šance, nic neni videt, hadička končí nekde mezi A sloupkem a nosníkem. Možná by pomohla demontáž palubovky __; , ale kdo ví jestli. Tudíž otázka, máte s tím někdo zkušenost?
JOB
Monday 31 July 2006 - 18:07:30 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
S čím že tě vyhodily s STK ? To si snad děláš kozy né. __;
To by bylo něco pro mě už bych na něm klečel A co popelník měl si vysypanej a koberečky vyluxovaný ? To jsem fakt ještě neslyšel. _;

Jestli se dostaneš k tomu překousanýmu místu a ty konce hadičky k sobě dosáhnou tak je spoj zpětným ventilkem na ostřikovače běžně prodávaným v autodílech.

[ Upraveno Monday 31 July 2006 - 18:29:32 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Luba
Tuesday 01 August 2006 - 09:27:11 Citovat
Host
JOB napsal ...

S čím že tě vyhodily s STK ? To si snad děláš kozy né. __;
To by bylo něco pro mě už bych na něm klečel A co popelník měl si vysypanej a koberečky vyluxovaný ? To jsem fakt ještě neslyšel. _;

Jestli se dostaneš k tomu překousanýmu místu a ty konce hadičky k sobě dosáhnou tak je spoj zpětným ventilkem na ostřikovače běžně prodávaným v autodílech.


Vyhodili mě ještě kvůli špatný objímce na potkávacím světle, ale ten ostřikovač je napsany v protokolu jako zavažná vada, takže bych to měl odstranit. __;
K tomu překousanymu se dostanu, ale jen ze strany od nadržky, z te druhe strany tu hadičku nemužu najít, resp ji najdu až v A sloupku...
Kusoš
Tuesday 22 August 2006 - 15:33:04 Citovat
Host
Já jsem v akvaristice koupil novou pružnou hadičku (10m)a udělal si nové vedení až k zadnímu ostřikovači.U spolujezdce u nohou vyvrtal díru akorát na hadičku a dále jí vedl pod tím plastovým krytem kolem prahů,zadním sloupkem protáhl až ke dveřím a mám vystaráno.
Anonymní
Thursday 31 August 2006 - 09:56:56 Citovat
Host
Kusoš napsal ...

Já jsem v akvaristice koupil novou pružnou hadičku (10m)a udělal si nové vedení až k zadnímu ostřikovači.U spolujezdce u nohou vyvrtal díru akorát na hadičku a dále jí vedl pod tím plastovým krytem kolem prahů,zadním sloupkem protáhl až ke dveřím a mám vystaráno.

Tak to je dobry harakiry kvuli zadnímu ostrikovaci __; Ja to nakonec na STK ukecal, takže už to neřeším a můžu bez toho žít...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1764 sec,0.1327 z toho dotazů.