• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tapecírunk zadních dveří
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TomAs
Thursday 03 August 2006 - 17:38:07 Citovat
Host
Ctěl bych poprosit všechny, kdo o tom něco ví, o radu, jak sundat tapecírunk u ZAVŘENÝCH zadních levých dveří u ASTRY F CARAVAN. Mám je bohužel zablokované a chci se na to podívat. Podle návodu "Jak na to" to teda nejde, protože uvádějí, že tak jsou 4 šrouby a já tam mám 2. Tak nevím, kde bych měl ty zbývající hledat Navíc mám obavy, že když za tapecírunk víc zaberu, tak se vytrhnou kolíčky, které ho drží k plechu(díval jsem se na ně z boku). Bitte poraďte...
Yper
Friday 04 August 2006 - 09:10:11 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Je to tak, jak je to napsáno v knize "Jak na to"!
Po odšroubování šroubků musíš za tapecírunk mírně trhnout, aby jsi jej odtrhl z rámu dveří.
Pokud se bojíš, že vytrhneš trny (doména Škodovek) z tapecírunku, tak si udělej přípravek-páčidlo, ve kterém bude výřez ve trvaru "U" a šíře toho výřezu bude stejná jako šíře plastového trnu v místě tapecírunku.
Pokud přesto trn vytrhneš, tak se to dělá tak, že ho zpátky vsadíš do tapecírunku a zaliješ epoxidovým lepidlem.
A pokud se obáváš, že tam polezeš ještě někdy v budoucnosti, tak trn namaž hustou silikonovou vazelínou.
Také se dají koupit plastové kalíšky - ve Škodofkárně a ty vsadíš do děr v ocelovém rámu - ale pozor, musíš jim uzpůsobit průměr díry v karoserii - vrtáním. Také namázneš jejich vnitřek a příště to jde dolů lépe.
Jen teď nevím ten počet šroubů. Odšroubuj ty co jsi našel a v jejich místě pomalu odtrhávej trny až najednou ztřeba zjistíš, že to dál nejde a tam bude zamaskovaný další šroub.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
prťka
Friday 04 August 2006 - 09:20:55 Citovat
Host
TomAs...ty když vlezeš do auta a dáš količek nahoru,tak ti přesto ty dveře nejdou otevřít...pokud tomu tak je tak to máš v závoře...postup ti když tak popíšu...pokud tomu je tak ,jak říkám
Anonymní
Friday 11 August 2006 - 15:38:39 Citovat
Host
Nazdárek všem, problém je v tom, že mám kolíček ve spodní poloze a nejde s ním hnout, prostě je to FEST bloklý. U OPLA prý odvrtávají tapecírunk, aby se tam u zavřených dveří dostali
TomAs
Friday 11 August 2006 - 15:39:49 Citovat
Host
Sorry, ten anonym jsem jáááááááá

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2091 sec,0.1652 z toho dotazů.