• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prední svetlo se zamlzuje jak dele prsi
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Roumen
Sunday 06 August 2006 - 20:12:18 Citovat
Host
Ahoj Oplaci ,vsiml jsem si vcera jak vydatne prsi ze se mi zamlzuje predni svetlomet U G1999, docel ame to vadi , nevite , je v tom nejaky figl ?nezpozorovaljsem ze bych mel nbapriklad praskle nebo tak , takze pronlem bude nekde jinde....diky za radu.!
JOB
Sunday 06 August 2006 - 20:17:33 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No jestli máš v pořádku kryty od motoru tak ti netěsní sklo,nebo jak se tomu dneska říká Prohledej poradnu už se to tu řešilo.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

KopA
Wednesday 09 August 2006 - 18:09:28 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Ted sem resil to samy na VeBe me to dela PP svetlo (to sem mel rozebrany=odrizly sklo) a LP blinkr to je replika z AutoKelly. Duvod je jasnej netesnost. To svetlo proto ze si asi nesedlo zpatky tak jak melo a ten blinkr proste ze je levnej a asi ne uplne kosher. Jo stalo se to ted prvne za skoro 2 roky co to auto mam (kuchany svetlo + blinkr cca mesic po koupi auta) asi jak ted 5 dni vkuse prselo a pak zaclo byt teplo proste nahromadena vlhkost se pri otepleni vysrazi a to odvetrani co je ve svetle na to nestaci.

Chtel jsem to resit tim ze do svetla na par dni zavru pytliky se Silica gelem (to sou takovy ty kulicky co pohlcujou vlhko a pachy dava se to ke vsemu moznymu snad i k novejm botam apod.) ale ani jsem se k tomuto pokusu nedostal jelikoz plne dostacujici bylo oddelat to kolinko odvetrani aby se zvetsil otvor a pruchodnost a odklopit ty 2 velky gumovy kulaty kryty co se musej sundat kdyz clovek meni zarovky. Jen jsem je asi do pulky odklopil (ne uplne sunal) s tim ze horni cast zustala nasazena. A vysledek byl ze pri dnesnim pocasi slunecno bez deste to vyschlo za 4 hodiny co auto stalo venku pred praci nechal jsem to pro jistotu dalsich 4-5 hodin aby to bylo jisty zavrel a hotovo svetlo jako novy zadna voda vlhko nic (a to jsem v nem mel poradny kapice) to je teda asi nejlepsi reseni a zadarmo.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Tlumex
Wednesday 09 August 2006 - 21:37:52 Citovat
Host
esli ma znacku DEPO je to vlastnost _; taky sem to resil nema to cenu ?lola
rob
Wednesday 09 August 2006 - 21:54:39 Citovat
Host
Mám značku DEPO a LP mi to dělá taky.Stačí trochu deště a vypadá to,že pršelo i vevnitř světlometu.Je to netěsnost skla.
Roman
Thursday 10 August 2006 - 07:47:38 Citovat
Host
Diyk za rady , asi uz vim , dival jsem se docela poradne a jak je takova ta gumicka kolem dokola svetla tak asi cca 1mm odchlypa na jednom miste, tak to osictim sundam ji , pripadne koupim novou a pomuzu si silikonem a snad to bude ok:), spis se mi vubec nechce svetlo vydelavat ven

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2020 sec,0.1581 z toho dotazů.