• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pozink
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pecaGT
Thursday 10 August 2006 - 08:11:59 Citovat
Host
laický dotaz. má omega 1995 pozinkované nějaké části karoserie? například na přední kapotě mám od kamínku v laku ďubky až na kov a nerezaví. na dveřích už je tomu naopak. Jak se to dá upravit,aby se rez nerozšiřovala a nemusel lakovat celý díl karoserie? je nějaký fígl? díky
Yper
Thursday 10 August 2006 - 08:20:27 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Dej si do vyhledávače něco jako Lak, Oprava laku, atp. Bylo tady toho napsáno hodně a celkem i sáhodlouze - jako např. já! ?lola
Názory a trvrzení, kdo má pozink a zda oboustranný či jen jednostranný také nejsou jednoznačné a řekl bych, že i samotný Opel má bordel v tom, co vyrobil a jak vyrobil!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pecaGT
Thursday 10 August 2006 - 08:22:45 Citovat
Host
Yper napsal ...

Dej si do vyhledávače něco jako Lak, Oprava laku, atp. Bylo tady toho napsáno hodně a celkem i sáhodlouze - jako např. já! ?lola
Názory a trvrzení, kdo má pozink a zda oboustranný či jen jednostranný také nejsou jednoznačné a řekl bych, že i samotný Opel má bordel v tom, co vyrobil a jak vyrobil!


jdu na to, dík
pecaGT
Thursday 10 August 2006 - 09:04:47 Citovat
Host
co jsem našel odkazy,tak se to týká větších ploch. Já takovou korozi na autě nikde nemám... jde mi jen o ty maličké ďubky, které když budu brousit smirkovým papírem, tak poškrábu větší plochu kolem
Roman
Thursday 10 August 2006 - 09:33:10 Citovat
Host
No ja mam pozink a takove ty male drobecky narezivele tam mam taky to staci rozlestit, kup si ja nevim nejakej tereba obnovovac laku nebo neco od treba Turtle Wax a uvidis , to dela ta sul a tak ale to se podda uvidis
Anonymní
Thursday 10 August 2006 - 09:37:26 Citovat
Host
Roman napsal ...

No ja mam pozink a takove ty male drobecky narezivele tam mam taky to staci rozlestit, kup si ja nevim nejakej tereba obnovovac laku nebo neco od treba Turtle Wax a uvidis , to dela ta sul a tak ale to se podda uvidis


je tady takový měnší problém ty ďubky jsou sice malé,ale stříbrná metla úplně odlouplá,tak jsou tam bilé tečky...to nerozleštím
Roman
Thursday 10 August 2006 - 10:12:35 Citovat
Host
No asi bych to teda na tvem miste poradne ocistil ale ne smirkem !!!, a pekne zadelal korekcni tuzkou ve stribrne barve
Anonymní
Thursday 10 August 2006 - 10:17:01 Citovat
Host
Roman napsal ...

No asi bych to teda na tvem miste poradne ocistil ale ne smirkem !!!, a pekne zadelal korekcni tuzkou ve stribrne barve


zkusím, máš nějakou ověřenou kvalitní?
Roman
Thursday 10 August 2006 - 10:24:24 Citovat
Host
Nooo podivej mel jsem vepredu taky odlouplej lak, ale delal jsem to origos opel lakem. Stoji to ja nevim dve nebo tri stovky, je to takova sada , ta metla a potom bezbarvej lak , je to v takovych tubickach , a ma to stetecek jako lak na nehty. Ale nevim no nedoporucuju , je to hrozna piplacka, spis se v Oplu zkus zeptat jestli nemaji takove ty jako kdyby rtenky, misto laku. Tim to pujde asi lepe, ale jinak tim lakem se to taky da, ale je to poznat....
Anonymní
Thursday 10 August 2006 - 10:27:59 Citovat
Host
Roman napsal ...

Nooo podivej mel jsem vepredu taky odlouplej lak, ale delal jsem to origos opel lakem. Stoji to ja nevim dve nebo tri stovky, je to takova sada , ta metla a potom bezbarvej lak , je to v takovych tubickach , a ma to stetecek jako lak na nehty. Ale nevim no nedoporucuju , je to hrozna piplacka, spis se v Oplu zkus zeptat jestli nemaji takove ty jako kdyby rtenky, misto laku. Tim to pujde asi lepe, ale jinak tim lakem se to taky da, ale je to poznat....



ono to jde poznat,protoze tam zustane malička prohlubeň,po tom chybejicim kousku laku,že? chtělo by to asi něčím vyplnit a až pak to udělat tou metlou a lakem. chci to mít pořádně.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2168 sec,0.1529 z toho dotazů.