• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vada řídící jednotky, katalyzátoru?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
pech
Thursday 02 September 2004 - 07:47:32
Host
Zdravim, mam takovej problém..Moje astra 1,6 16V rv. 97 má vadu, se kterou si nikdo neví rady..Čas od času si vzpomene, ľe prostě nepojede a přestane naprosto táhnout, motor je takovej přiduąenej a nejde ani vytočit přes čtyři tisíce. Hrozně to potom ľere, kolem 10 L. Pak to zas na chvíli samo od sebe přestane. V servise měnily lambda a nic, na diagnostice se jim nic neukázalo a řekli mi, ľe je to v pořádku, ale neni. Známej mi řikal ľe měl stejnej problém, ľe mu to dělal katalyzátor, ve kterym se něco ulomilo a dávalo to pak ąpatný signály na lambda sondu. Druhej mi zas tvrdí, ľe mam ąpatnou řídící jednotku..Nemáte někdo podobnou zkuąenost? Díky
Anonymous
Monday 06 September 2004 - 13:53:24
Host
kámoąovi dělalo mondeo totéľ, pak vyletěla z výfuku keramika a jede mu to jako drak.....katalyzátor je....víte kde
riwal
Monday 06 September 2004 - 14:16:02
Host
Zjevně chodí řj do stavu nouze - to je jak to nejde vytočit přes 4000. Ten kat by to moh bejt - chce to zjistit jestli to v něm nekloktá.
Anonymous
Thursday 09 September 2004 - 08:24:37
Host
Také mám zkuąenost s vydroleným katem. Kousky keramiky z něj mi ucpaly daląí díly výfuku a následovaly radosti jako: neustálé prasklé těsnění pod sběrným potrubím, aľ prasklo i to sběrné samo, lambda v prd... (přehřátá), svíčky KO, podpálený ventil.... Netáhlo to, ale kontrolka nesvítila. Jenľe jiné auto, jiný mrav. Kdybych na to přiąel dřív, nic by z toho by se nestalo
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1486 sec,0.1182 z toho dotazů.