• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
bezpecnostni pasy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
majkl
Tuesday 12 September 2006 - 21:33:54 Citovat
Host
cau oplaci,mam astru 1,7 TD r.v.2000.mam problem s airbagem,stale sviti.Vcera mi ale lanko stahlo ten zapinak na pasy.asi se stahlo to lanko v trubici pod sedadlem.airbag nevystrelil.muze mi nekdo poradit jak se to da odstranit?
vvdd
Wednesday 13 September 2006 - 01:01:14 Citovat
Host
Byla nehodka, nebo samo? Jinak postup asi takhle: vyoperovat crashjednotku (bývá obyčejně ve středovym tuneluněkde pod palubkou - kde je u Astry nevim), nechat odblokovat, koupit celej pyropás na vrakáči, namontovat, pak zajet na diagnostiku vymazat z paměti závad. Nebo nekupovat ten bazmek a nahradit ho tříohmovym odporem. Dělal jsem to u Sintry a u Audi A6, obojí mělo tenhle postup
majkl
Wednesday 13 September 2006 - 19:15:22 Citovat
Host
Cus,nehodka nebyla.k cemu slouzi jinak ta trubice pod sedadlem?musi tam byt,kdyz to tam nebude stane se neco.Jsem spis ridic,ne mechanik.moc tomu nerozumim.
Anonymní
Wednesday 08 November 2006 - 09:11:25 Citovat
Host
majkl napsal ...

Cus,nehodka nebyla.k cemu slouzi jinak ta trubice pod sedadlem?musi tam byt,kdyz to tam nebude stane se neco.Jsem spis ridic,ne mechanik.moc tomu nerozumim.

ta trubice pod sedadlem je patrona napínání bezpečnostního pásu, slouží k tomu, že zatlačí dozadu a dolů ten bazmek, do kterého se zapínáš, čímž utáhne pás a zabrání posunu těla. Myslím, ale nejsem si jistej, že podobná je i ve sloupku na napínání samotného pásu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2881 sec,0.2501 z toho dotazů.