• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
svorkovnice pro NCDR1100/NCDR1500
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Friday 28 January 2005 - 18:08:18
Host
Scháním svorkovnici (stačí ta horní část 20pin) k rádiu OPEL NCDR1100/1500 s navigací. Pokud někdo víte kde ji koupím nebo ji někdo máte tak prosím napiąte. Díky

Tady je obrázek (je to to v zelenym rámečku)
Odkaz
[ Edited ]
Anonymous
Saturday 29 January 2005 - 02:09:39
Host
cau klubo ty jsi snad koupil toto radio?????
klubo
Saturday 29 January 2005 - 09:46:19
Host
no zatim sem si sehnal color displej tak teď schánim rádio a svorkovnici...včera sem koukal po německejch webech a tam neni problém to koupit ale v tý naąí schnilý republice to prostě neni (a kdyľ tak za 1350 u opla) jeątě zkusim objet caraudio krámy v LBC

...a kdyby někdo věděl o NCDR 1100/1500 tak sem snim...
[ Edited Sat Jan 29 2005, 10:01AM ]
jarda
Monday 14 February 2005 - 00:22:56
Host
Zdravím.
Kdyľ uľ je tady řeč o těch konektorech, nevíte jak jsou zapojený ty spodní dva konektory pro vectru B. Jaká barva na který pin? Mám je uątípnutý krom toho horního. Pomohla by mě i fotka. Jestli by se někomu chtělo zaslat nějakou radu nebo obrázek můľe i na mail:hanekj@centrum.cz .Předem dík za kaľdou radu.
Anonymous
Monday 14 February 2005 - 01:04:19
Host
Odkaz
Jarda
Monday 14 February 2005 - 01:22:51
Host
Díky za radu, ale u konektoru A chybejí ty barvy. U kon. B mám některé barvy jiný. Např. ąedou tam nemám. Ale to se dá doměřit, B by měly být repro. Hlavně nemůľu najít spínaný plus. Mám tam dva červený dráty - jeden je stálý + a druhý pořád nic. Vede ke spínačce, ale tam končí. Nemá tam být nějaký spínač?
vvdd
Monday 14 February 2005 - 21:21:19
Host
4 - ľlutá, 5 - modrá, 7 - červená, 8 - černá. Moje omega měla obráceně ostrý a spínaný plus (jak byly barvy nevim, kuchat rádio se mi nechce). Tenhle popis je podle SONY. Zbyl mi od něj konektor, protoľe originál seděl, stačilo by prohodit tyhle dva dráty.2 - ztiąení nevim, to mělo SONY na konektoru bokem, vede k tomu světle modrá, jestli si to dobře pamatuju. Jinak spínanej plus se mi spínal, aľ kdyľ jsem otočil klíčem na druhou polohu, kdy se ti rozsvítěj kontrolky. Řeąil jsem to klemou mezi svorkou 4 a 7. Originály maj zapínání řeąený trochu jinak, neľ ostatní rádia.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1945 sec,0.1556 z toho dotazů.