• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vadná řídící jednotka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavlis
Friday 06 October 2006 - 14:53:35 Citovat
Host
Ahoj odborníci. Právě jsem se dověděl, že moje corsa B 1.2 16V je nepojízdná kvůli vadné řídící jednotce. Nová řídící jednotka stojí spoustu peněz a tak se jako laik ptám:
Lze vadnou jednotku nahradit jednoduše jinou, z vrakoviště (samozřejmě ke stejnému typu vozu a motoru), jsou nutné nějaké další úpravy nebo nastavení (VIN, imobilizer...)?
vrgada
Saturday 07 October 2006 - 04:55:56 Citovat
Host
Ja to zkousel u omegy prohodit s jinou a neuspel jsem. Po dotazu v servise mi sdelili, ze je zapotrebi nejdrive odblokovat ridici jednotku jejich pocitacem na starym aute kvuli imobiizeru a jejich vzajemne komunikaci. Protoze jsem to bral s nepojizdneho vraku, rezignoval jsem (omega b), ale treba to jde nejak obejit
Martas
Saturday 07 October 2006 - 06:18:29 Citovat
Host
Pavlis napsal ...

Ahoj odborníci. Právě jsem se dověděl, že moje corsa B 1.2 16V je nepojízdná kvůli vadné řídící jednotce. Nová řídící jednotka stojí spoustu peněz a tak se jako laik ptám:
Lze vadnou jednotku nahradit jednoduše jinou, z vrakoviště (samozřejmě ke stejnému typu vozu a motoru), jsou nutné nějaké další úpravy nebo nastavení (VIN, imobilizer...)?


Spis bych se napred zeptal na zaklade ceho a kdo ti rekl ze mas spatnou ECU ? V autorizaku je to dost casto "univerzalni" odpoved kdyz nevedi co s tim ....
Pavlis
Monday 09 October 2006 - 10:26:32 Citovat
Host
Závada byla diagnostikována "s fénem v ruce". Auto se chová tak, že za letních teplot je absolutně bez potíží, s příchodem podzimu nastaly ráno a v noci problémy s nastartováním. Zjistilo se, že v jednotce je někde špatný spoj, když se jednotka zahřeje - teplé počasí, nebo fén, tak je opět vše v pořádku.
Václav GT
Monday 09 October 2006 - 13:08:54 Citovat
Host
Co je to za řídící jednotku? Žádné chybové kódy to nezaznamená?
Anonymní
Monday 30 April 2007 - 18:42:08 Citovat
Host
Je to ta vìc, co se nachází za kastlíkem pøed spolujezdcem??
Taky mi totiž øekli v servise, že musím vymìnit øídící jednotku zabezpeèení vozidla.( Corsa Tam že je problém.
Auto naopak pøestává jet, když se ohøeje, tak po 10ti km.
A tak se ptám, má to každá Corsa?
A nevíte o nìjakém vrakovišti, kde bych ji sehnal? Zatim jsem nepochodil.

Radek
MIRDA
Saturday 09 February 2008 - 19:51:17 Citovat
Host
Pokud vim tak nejlepsi opravar na ridici jednotky jak Skoda, Tatra, BMW, Mercedes a urcite i Opel je ELEKTROSERVIS Jaroslav Tichy z Brna,Horacke nam. c.1 (provozovna je to u kotelny pro sidliste v Reckovicich).
Auta dotlacena k nemu odjizdi po vlastni ose.Ridici jednotky opravuje opravdu super.Mam i na nej telefon.
qpc
Saturday 09 February 2008 - 21:31:36 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Pavlis napsal ...

Závada byla diagnostikována "s fénem v ruce". Auto se chová tak, že za letních teplot je absolutně bez potíží, s příchodem podzimu nastaly ráno a v noci problémy s nastartováním. Zjistilo se, že v jednotce je někde špatný spoj, když se jednotka zahřeje - teplé počasí, nebo fén, tak je opět vše v pořádku.



no,pokud to je blbim spojem nebo tak,potom to lze jistě přeletovat případně vyměnit nějakého ,,brouka,, Mě to takhle na KD jeden šikula opravil.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Saturday 09 February 2008 - 21:32:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
případně lze vzít jinou,ale komplet s imobiliserem a přehodit je..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1540 sec,0.1125 z toho dotazů.