• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rezonance motoru pri rozjezdu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Michal Email
Monday 31 January 2005 - 22:11:42
Host
Dobrý den potřeboval bych poradit mám Opel Corsa rok 2000 motor tříválec 1.0 12V eco ,při rozjezdu na jedničku mě to nechce jet. Celé auto se rozechveje, a mam pocit jako by sem se nerozjizdel na jednicku. Pri jizde pak zase pri seslapnuti plynu nejprve jakoby dojde k mirnemu poklesu a znpzvolnemu narustu vykonu... Proste jezdilo lip.. V servise se podivaji na chybove hlaseni, obcas neco vymeni, ale jizda ta zustava stale stejna. Na aute je menen EGR ci jak to nazivate. Kontrolka elektroniky motoru ta nesvítí ale blikavala do zavareni diry na vyfuku v predni casti u motoru. Take by me zajimalo, jestli by na chod motoru mohlo mit vliv jedno roztazeni auta-slaba baterie, a pokud ano, jaka je naprava- nevim jestli se daji nejak serizovat ventily, ale rikaji, ze to si ridi ridici jednotka a serizovani neni nutne... Jsem uplny laik a dekuji tak za jakoukoliv radu... s pozdravem Michal
NIO
Tuesday 01 February 2005 - 17:58:05
Host
tak to zkusime poporade.
nejdrive zkuste klestemi skripnout vracecku paliva. je to ta co jde ze strany s tim jakoby 3cm v prumeru valeckem s podtlakem. stava se ze prestane fungovat regulacni ventil a tlak paliva je nedostatecny.muzete to zkusit pri nastartovanem motoru jen tak rukou na komore pridat hned doplna a pak to same se zaskriplou hadickou na zpetny tok benzinu.

roztazeni vliv nema ., protoze tam nema co preskocit, ja tam retez. jen teda v pripadech ze je nejak vice opotrebeny, coz u tohoto motoru je okolo 90000km.

dalsi moznost je ucpany vyfuk

Tady u nas se ted rozmohla takova vec ze strikaji montazni penu do vyfuku a pak je totalni konec. ale to jen pro zajimavost.
Anonymous
Thursday 03 February 2005 - 01:20:34
Host
cau nio a proc tam tu penu strikaji co to ma za smysl dik za odpoved tom
riwal
Thursday 03 February 2005 - 06:53:25
Host
Zlomyslnost - jako malý jsme zaze nakopávali do fuku bramboru
klubo
Thursday 03 February 2005 - 09:14:55
Host
a já si pamatuju ľe "krteček ve městě" aby se neudusil smradem tak strkal do vejfuku buřty
Duffy
Thursday 03 February 2005 - 09:37:50
Host
Do vejfuku se toho vejde (viz. Fuka- Nahota na prodej )
Kaľdopádně je to sviňárna
NIO
Thursday 03 February 2005 - 17:48:07
Host
Anonymous81.27.200.92 napsal ...
cau nio a proc tam tu penu strikaji co to ma za smysl dik za odpoved tom


nejspis je to ucela a nektera firmy nebo prodejce potrebuje prodat vyfuky. ale ja bych za to vrazdil.
NIO
Thursday 03 February 2005 - 17:49:18
Host
klubo napsal ...
a já si pamatuju ľe "krteček ve městě" aby se neudusil smradem tak strkal do vejfuku buřty


hehe. to nerikej 2x pred Riwalem, vis ze je prez to zradlo ,a aby nechodil a neohrival si burtiky v nysich vejfucich.
riwal
Thursday 03 February 2005 - 18:43:24
Host
Teda NIO .....
klubo
Thursday 03 February 2005 - 20:27:09
Host
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2035 sec,0.1455 z toho dotazů.