• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Upevneni neoriginalniho radia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
stavik
Friday 20 October 2006 - 19:12:59 Citovat
Host
Nevim, jestli to tu nahodou nebylo. Vèil jsem si vzpomnel, ze se vas chci zeptat a jsem uz na odchodu, takze jsem nehledal.

Vyndal jsem origo radio i s kastlikem (jestli se tomu tak rika) a dal jsem tam JVC co mam v druhem aute. Ten ramecek, ktery tam drzi radio nejde upevnit (myslim proti vytazeni radia). Jakym zpusobem se to montuje. Dik, uz musim valit
Palic
Friday 20 October 2006 - 19:20:41 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
stavik napsal ...

Nevim, jestli to tu nahodou nebylo. Vèil jsem si vzpomnel, ze se vas chci zeptat a jsem uz na odchodu, takze jsem nehledal.

Vyndal jsem origo radio i s kastlikem (jestli se tomu tak rika) a dal jsem tam JVC co mam v druhem aute. Ten ramecek, ktery tam drzi radio nejde upevnit (myslim proti vytazeni radia). Jakym zpusobem se to montuje. Dik, uz musim valit


na montaz radia vzdy potrebujes takovy ramecek aby nedocazelo k vndani radia bez nejakeho nacini, nektere ramecky jsou univerzania leze do nich namontovat vice radii, original GM to neni do nich pasuji pouze radia pro ne urcena (CAR 200,300, 400, 500 atd.), pokud tedy chces namontit tve JVC tak potrebujes ramecek pro nej od JVC, ten pak narves do diry ktery vznikne vyndanim GM orig ramecku........ ten od JVC zasunes a pomoci sroubovaku ohnes plisky na tech mistech kde ti zaruci ze ramecek samotny nede ven........ pokud to nechapes jak je to mysleno tak radsi zamontovani sver odborne firme.........


Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
JOB
Friday 20 October 2006 - 19:33:25 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Já osobně jsem klidnější když tam to rádio moc nedrží.Protože když ti tam nějakej feťák vleze tak si to rádio prostě vezme a je na tobě jestli ho jen vytáhne nebo vykuchá půl palubky. Origo rádio má i to kouzlo že je pro zloděje nezajímavý.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

stavik
Saturday 21 October 2006 - 16:45:24 Citovat
Host
2Palic: Vymenit radio nevidim jako problem. Ja jsem tam dal ten ramecek co byl u jvc, ale problem je, ze ty zobacky nemam kam zohnout, protoze tam je plastovy ramecek. Vypada to, ze tam drzi napevno a nemyslim si, ze bych ho mel vydelat. Zkusim sehnat jiny ramecek. Vcera jsem nemel cas a proto jsem se spatne vyjadril.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2218 sec,0.1833 z toho dotazů.