• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nefunguje tachometr a citac kilometru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Hy3n4
Tuesday 24 October 2006 - 18:44:23 Citovat
Host
Zdravim ve spolek...

Mam nasledujici problem, mam Opel Corsa B 1.0 12V r.v. 98. a nemeri mi tachometr.. nefunguje ani citac kilometru jak malej tak velkej... nevite nekdo co by to mohlo byt za chybu? Tachometr by mel byt elektricky.. Diky za kazdou radu
Henry
Wednesday 25 October 2006 - 22:28:03 Citovat
Host
LP snimac ABS

Chod na diagnostiku. Premeraj konektor ABS na LP naboji. Nejake info je aj tu Odkaz

[ Upraveno Wednesday 25 October 2006 - 22:28:51 ]
jiri23
Sunday 23 December 2007 - 00:06:07 Citovat
Host
Zdravím, dnes večer mi volala přítelkyně že jí přestal u corsy b 1.2 16v fungovat tachometr i počítadlo kolometrů, naše auto je ale bez ABS. Setkal se již někdo s tímto problémem a vymyslel jak na to? Díky jiří
jiri23
Monday 14 January 2008 - 21:00:41 Citovat
Host
Zdravim po druhe, i pres zadnou reakci na minuly dotaz to zkusim jeste jednou, byl jsem s autem na diagnostice ktera mi vyhodila vadne cidlo tahchometru, to jsem poridil nove origo z oplu a vymenil. Ale problem pretrvava, tacho se ani nehne.. V nejblizsi dobe se na diagnostiku nedostanu, je mozne ze tato nefunkcnost prestane po vymazani chyb z ridici jednotky? nebo je zakopanej pes nekde jinde? Dekuji predem za vsechny reakce!

Jiri
Jupp
Wednesday 13 February 2008 - 09:51:51 Citovat
Host
Zdravim, mel sem stejnej problém. Prestalo fungovat tacho i s pocitadlem. byl sem s tim v autor. servisu. Nejdriv to byla vyzkratovana kabelaz primo u tacha. (neni mi jasny z ceho zkrat ale budiz). O tejden pozdeji to same, tak sem byl na reklamaci a tentokrat odeslo cidlo a pojistka v motoru. No a ted to mam potreti. Smejdi ze servisu rekli ze to reklamace uz nebude ze to musej znova prezkoumat. nemam chut krmit ty vydriduchy. Pricina mi neni jasna. Navic kdyz pri teto zavade vytocim motor pres 4000ot/min tak se rozsvítí ikonka motoru. Nejak to spolu souvisi. Zkusim se v tom vrtat sam nebo dam pak kamosovi do dilny. Kazdopadne Opla uz nikdy
Lhex
Wednesday 13 February 2008 - 10:28:15 Citovat
Host
napiš nám podrobnosti!! který servis, jaký auto, kolik to stálo...

jinak já mám někdy tehle ... dost, § 250 trestního zákona Podvod! Do pytle jestli mám škodu větší než 5000 tak je to trestný čin a hotovo!!
jiri23
Friday 21 March 2008 - 12:32:00 Citovat
Host
zdravim, tak jsem tu zas, problem jsem vyresil vymenou cidla za 1200,-- a resetem rj, corsu jsem prodal a chudak kamos kupec tachac zase odrovnal.. pry se mu to stalo pri zapalovani zapalovace v pristrojovce, poprve prestalo tacho fungovat asi take pri zapalovani.. Je mozne ze ten zapalovac skutecne ma co docineni s tim cidlem?
McJOHN
Friday 21 March 2008 - 13:53:11 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
NIc proti,ale zavrhovat auto, kvúli jedné poruše. hmmm je to jenom auto a takovéhle problémy se vyskytují prakticky u jakékoliv značky. No Tvoje volba.

Jinak to vymazání chyby z ŘJ bych samozřejmě udělal, kdyby to nepomohloi je třena proměřit kabeláž jestli neutrpěla někde újmu

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1386 sec,0.1046 z toho dotazů.