• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vstup IN do cdr 500
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PeTan
Wednesday 08 November 2006 - 16:18:27 Citovat
Host
Ahoj,
chtěl sem se zeptat jestli je nějakej IN vstup do CDr 500, tj aby sem si mohl někde udělat zásuvku na jacka pro mp3 přehrávač a rádio se chovalo jenom jako zesilovač. nebo jedinou možností jiný rádio?

Díky Peťan
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 16:20:39 Citovat
Host
PeTan napsal ...

Ahoj,
chtěl sem se zeptat jestli je nějakej IN vstup do CDr 500, tj aby sem si mohl někde udělat zásuvku na jacka pro mp3 přehrávač a rádio se chovalo jenom jako zesilovač. nebo jedinou možností jiný rádio?

Díky Peťan


Kdybys pohledal tak bys nasel ze se podobny dotaz opakuje kazdou chvili ale kladna konkretni odpoved zadna.
vrgada
Thursday 09 November 2006 - 04:54:04 Citovat
Host
Teoreticky je mozne kuchnout radio a nejak to tam dobastlit, ale nejschudnejsi je koupit prehravac mp3 do auta, ktery ma v sobe vysilac, takze se to naladi jako radiova stanice, taovy udelatko jsem videl na reklamnim platku, co nam hazi do schranky (emgeton?), strcilo se to do zapalovace (napajeni) a naladilo na radiu. My co mame stare kazetove kramy mame jeste moznost strcit tam in kazetu (Hama apod). ta do do radia cpe pres magnetofonove hlavy, vcelku dobra zkusenost, ale zavazi tam dalsi kablik trcici z radia (hifisti mozna budou remcat kvuli korekcim magnetofonu), ale ja s tim mam se svym hluchem zkusenost docela dobrou
Martas
Thursday 09 November 2006 - 06:27:00 Citovat
Host
vrgada napsal ...

Teoreticky je mozne kuchnout radio a nejak to tam dobastlit, ale nejschudnejsi je koupit prehravac mp3 do auta, ktery ma v sobe vysilac, takze se to naladi jako radiova stanice. My co mame stare kazetove kramy mame jeste moznost strcit tam in kazetu ale hifisti mozna budou remcat kvuli kmitoctovemu rozsahu magnetofonu.


Dobastlit tam neco na vstup koncovyho zesilovace samo pujde ale je tu problem jak zapnout "zarizeni" aby nic nehralo, resp. bude tam potreba dat prepinac ktery odpoji puvodni zdroj (radio ci CD).
Ta redukce na kazetu funguje ale ma zmineny nedostatek v uprave kmitoctove charakteristiky, nicmene on i ten vysilac nedosahuje parametru beznych radii a je nutne u nej pocitat se snizenim kvality.
Proste diky display a ovladani na volantu je do Opela problematicke dat jine radio s vyjimkou nekterych modelu pomerne drahych VDO Dayton bez naslednych dokupovani redukcni, proklemovavani konektoru displaye apod ....
vrgada
Thursday 09 November 2006 - 07:34:05 Citovat
Host
Praktickou zkusenost s nejakou noname kazetou (jako prislusenstvi k levvnymu discmanu) mam opravdu docela dobrou, a to jsem byl zvedavy natoik, ze jsem to rozsrouboval, abych se podival, zda jsou vevnitr protikorekce k magnetofonove hlave-samozrejme, ze nejsou:-(. U tohoto resenimi mi nejvice vadi, ze mam napajec ze zasuvky od zapalovace. U omegy je navic zasuvka blizko prave nbohy, takze ta zastrcena krabicka zavazi (u stare jsem kvuli tomu delal praralelni zasuvku do supliku) a ani ten dalsi drat trcici z kazety tedy neni nic moc. Proto se mi libilo (ale nevyzkusene reseni) toho prehravace naladeneho jako stanice (netrci nikde nic-ale zase to nemelo display).
...
No, ale take je mozne pridrzet se stareho hesla, ze nejkrasnejsi zvuk v aute je duneni benzinoveho sestivalce a autoradio vynalezli majitele ropaku, aby prehlusili traktorove kadle kadle:-)
Lib
Thursday 09 November 2006 - 07:52:35 Citovat
Host
vrgada napsal ...

No, ale take je mozne pridrzet se stareho hesla, ze nejkrasnejsi zvuk v aute je duneni benzinoveho sestivalce a autoradio vynalezli majitele ropaku, aby prehlusili traktorove kadle kadle:-)

Konečně někdo, kdo se mi trefil do noty _;

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1260 sec,0.1009 z toho dotazů.