• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hluk ze zadu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
JohNek
Thursday 03 February 2005 - 19:53:20
Host
Zdarec vąichni.

Při jízdě po hrbech, hlavně ve městě kdyľ přejedu přes spomalovací práh slyąím vľdycky za zadu takové rány nebo bouchání, či jak to nazvat. Myslíte ľe je to stejný problém jako "Tupé bouchání", teda stabilizátor nápravy, silentbloky nebo tak .....
A daląí věc je ľe vľdycky kdyľ brzdím, tak slyąím ze zadu taky divný zvuk. Zadní brzdy jsou kotoučové, tak ľe by sjeté destičky???
Nevím, v brzdách se moc nevyznám, ale kdyľ byly sjeté deątičky na předu, tak to piątělo, tohle zvuk podstatně jiný, hlubąí.

Díky za rady.
NIO
Thursday 03 February 2005 - 21:46:58
Host
desticky nebo lozisko, nebo ty naprava. a to bouchani pri hrbu trba vyfuk
Duffy
Friday 04 February 2005 - 12:10:12
Host
Já mám vzadu bubny a občas při brľdění slyąím jakoby tupý tření (loľisko je spíą hukot ne?).
Anonymous
Saturday 05 February 2005 - 18:43:32
Host
Ahoj, Marian. Mám teď stejný problém s boucháním na zadní nápravě. Myslel jsem si, ľe to bude stabilizátor, nebo náboj loľiska. Zajel jsem na servis, aby se mi na to mrkli a jsou to zadní tlumiče. Teď jen čekám, aľ bude vhodná doba na jejich výměnu. I s prací by to mělo být do 5.000,- Kč. Ten hluk při brzdění mohou být z 90 procent destičky. Kdyby jsi něco potřeboval, tak se ozvy na mail: Email Vectru uľ nějaký ten pátek mám, tak kdyľ budu vědět, tak poradím. Měj se.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2074 sec,0.1651 z toho dotazů.