• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Slabé topení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Tuesday 09 January 2007 - 10:58:18 Citovat
Host
Ahoj,
mám dojem, že mi nějak málo topí topení.. Dneska nebylo bůhvíjak zima a i když jsem měl otočeno až na zcela červené, topilo to jen tak aby se neřeklo. Nemůže to být starým pylovým filtrem?
Taky mi to dost hlučí už od stupně 3, že se skoro nedá poslouchat rádio...

Díky za pomoc, Tom
prťka
Tuesday 09 January 2007 - 11:41:41 Citovat
Host
A teplotu vody to ukazeje normálně...tak jak má ano...pokud ano,tak jde ti ventilátor...na všechny polohy to jde a fouká to z výdechů?...pokud ano tak to vypadá že máš ucpaný výměník tepla
timony
Tuesday 09 January 2007 - 11:45:39 Citovat
Host
Ano, všechno ostatní funguje normálně..
Co je to proboha ten výměník tepla? Jako potrubí? Takže by to mohl být ten starý filtr.. neměnil jsem ho už dlouuuho
Co mám tedy udělat, abych ráno nekosil?
prťka
Tuesday 09 January 2007 - 11:53:50 Citovat
Host
Ne pylový filtr je před ventilátorem ,který pohání vzduch z venku do auta a proshází přes výměník...neboli radiátor,kde se ten vzduch ohřeje..ve výměníku je voda,kterou ořívá motor...je to vlasně voda ,kterou máš v chladiči...vody máš dost...asi jo,že...pak zkus propláchnout okruh a vyčistit ho...něčím od Wynns třeba...postup najdeš v historii,když použiješ hledání...ale má to nevýhodu...pokud to pročistíš a je tam něco načlé může to začít téct
Vranoch
Tuesday 09 January 2007 - 12:15:28 Citovat
Host
Poznamka "a vody mas dost?" rozhodne neni zanedbatelna. Pokud bys mel malo vody v chladicim okruhu (expanzni nadobce), tak prvni co ztrati vodu je radiator topeni. To by byla ta nejsnazsi varianta.
JOB
Tuesday 09 January 2007 - 21:39:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
A co ovládání teploty topení ,funguje ? Může být vypadlé táhlo a ventil zůstane v určité poploze.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2077 sec,0.1715 z toho dotazů.