• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Anténa ve vyhøívání
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lucki
Friday 12 January 2007 - 17:38:29 Citovat
Host
Vím, že se tady už nìco podobného øešilo, ale prošel jsem si všechna vlákna a nikde jsem nenašel øešení. Mám autoradio CAR300. Když mám vypnuté vyhøívání zadního skla, tak mi pøíjem stanic funguje bez problémù. Jakmile zapnu vyhøívání zadního skla, okamžitì dojde k rušení a to až takovému, že autorádio zaène vyhledávat a není schopné naladit vùbec nic. Mám VeBe 1,8 sedan 1997. Nevíte nìkdo jak to vyøešit?
doktor
Friday 12 January 2007 - 17:46:39 Citovat
Host
když projdeš poradnu tak to určitě najdeš. přesně tohle se řešilo a byl i návod jak odstranit tento probém.
Lucki
Friday 12 January 2007 - 19:27:16 Citovat
Host
Kompletně jsem prolezl poradnu u Vectra Hi-Fi a nenašel jsem tam nic. Ve vyhledávání zadávám možná špatná klíčová slova, ale fakt jsem nic nenašel.
Anonymní
Friday 12 January 2007 - 19:41:24 Citovat
Host
Lucki napsal ...

Kompletně jsem prolezl poradnu u Vectra Hi-Fi a nenašel jsem tam nic. Ve vyhledávání zadávám možná špatná klíčová slova, ale fakt jsem nic nenašel.


Pri zadani antena nebo Anteny do vyhledavace to najde 9 stran po cca. 20 odkazech, je tam spousta vlaken i s postupem diagnostiky co muze byt spatne.
Lucki
Friday 12 January 2007 - 20:29:51 Citovat
Host
Takže shrnu, co jsem našel při zadání antena....připomínám, že to jsem zadával jako první klíčové slovo.
U VeBe sedan podle někoho je antena v zadnim platu, podle někoho ve vyhřívání skla. Vlaken je tam spousta a řeší se tam všechno možné o anténách, ale jak vyřešit můj problém tam není. Jen pro informaci: je-li krabička v zadním platu za sedadly zesilovač, pak je v pořádku.
Rád bych věděl jestli se to už někomu podařilo vyřešit a jak.
Anonymní
Friday 12 January 2007 - 20:32:50 Citovat
Host
Lucki napsal ...

Takže shrnu, co jsem našel při zadání antena....připomínám, že to jsem zadával jako první klíčové slovo.
U VeBe sedan podle někoho je antena v zadnim platu, podle někoho ve vyhřívání skla. Vlaken je tam spousta a řeší se tam všechno možné o anténách, ale jak vyřešit můj problém tam není. Jen pro informaci: je-li krabička v zadním platu za sedadly zesilovač, pak je v pořádku.
Rád bych věděl jestli se to už někomu podařilo vyřešit a jak.


Odkaz

Antena je u sedana ve vyhrivani zadniho okna, u Caravanu prut na strese.
prťka
Friday 12 January 2007 - 20:40:49 Citovat
Host
Hoši vy nehledáte...vy se jenom mrknete a kašlete na to

Odkaz
Odkaz
Lucki
Friday 12 January 2007 - 21:15:43 Citovat
Host
2prťka: Hledám...neboj. Jsem tady v poradně zavrtaný už druhý den, protože mám s Vectrou víc takových problémů. Na obou vláknech, kam jsi mi dal odkazy jsem již byl.....řešení mého problému tam samozřejmě není. Nejvíce se vyřešení blíží toto
"ono je to trosku slozitejsi, on stava pro vyhrejvani jde nejprve do zesilovace anteny, a zni pak jde na vyhrejvani okna......... kostra vyhrejvani je brana z toho zesilovace, je dost mozny ze je spatna kostra toho zesiku, ale neporadim ti kde ho hledat, kazdopadne by mel bejt co nejbliz vyhrejvani, tipoval bych to na ridicovu stranu v zadnim sloupku u zadnich dveri............"
ale jak jsem již napsal zesilovač i kostra je v pořádku.....vrtal jsem se v tom dneska.
Takže opět bych se rád zeptal, jestli už tenhle problém někdo vyřešil.
Snaid
Thursday 26 April 2007 - 23:18:39 Citovat
Host
Kluci, jenom jednu rychlou odpoved: je ve sloupku dveri u ridice VeBe sedanu spojka koaxu na antenu? Potrebuju koupit prodluzovak k radiu, bo ten dratek v original koaxu se neda ani priletovat do koncovky a jak s nim hnu hned se ulomi.. Diky
Bobik
Friday 27 April 2007 - 15:11:06 Citovat
Host
2:Lucki
Přerušené některé vlákna vyhřívání na skle,
zoxidované/zrezavělé kontakty na skle (2),
ke kterým je připojeno napájení/zesilovač.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1997 sec,0.1564 z toho dotazů.