• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chromová samolepící folie na kliky u dveri...
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
X3
Monday 12 February 2007 - 17:50:36 Citovat
Host
Zdar,

tak po mesicich dokopavani se jsem si objednal chromovou folii od Foliatec... a zjistil jsem, ze ji nemaji...

"Objednané zboží je vyprodané a pøi poptávce dodání nového, nám firma Foliatec sdìlila, že toto zboží mají také vyprodané a není již zaøazeno do další nabídky." - Renocar

V Plzni v JK tuningu mi rekli (jeste predtim), ze to nemaji, ale muzou sehnat... ale ze by to stejne asi nakoupili u Renocar a ze se mi vyplati to vzit rovnou od taky od nich...

Haha... takze sem v tom.... v zachode.

Nevite kde takovou vec sehnat? Ptal jsem se ve 2 shopech a tam to nemeli

Potrebuju si polepit kliky u dveri a mozna pridat nejakou linku na bok, nebo rantlik kolem oken...
a) abych Vas ve Stokach oslnil
b) znami se mi posmivaji, ze jsem pohrebak (obzvlaste v zime na cernejch plechacich)...
c) maji pravdu, samotnyho me to uz davno napadlo, nezavisle na tom ze to nekteri z Vas tak mate... tmave sedej kombajn... chrom mam tak leda va masce, zboku tak leda hlinikovy kola, potrebuje to trochu rozsvitit...

Diky za rady, na forech jsem hledal leckde ale nenasel nic, a v inetovejch tuningshopech maji asi milion samolepek ktery me vubec nezajimaji a to co potrebuju ne...



[ Upraveno Monday 12 February 2007 - 17:52:15 ]
pavel381
Monday 12 February 2007 - 19:52:28 Citovat
Uživatel #950
Registrován: Thursday 21 December 2006 - 17:48:19
Příspěvků: 117
ahoj možná ti trochu poradím. chromovanou fólií jsem koupil ve firmě kde se dělají reklamní tabule.používá se to na reklamy a takové firmy jsou skoro ve všech městech.byly docela ochotní a prodávali to na metry i pro soukromníky.použil jsem to na pásky okolo auta a na různé polepy.docela to dobře drží.
Tomin
Tuesday 13 February 2007 - 09:46:14 Citovat
Host
Jeste kdyz jsem mel Scorpio (sorry, sorry) tak jsem koupil chromovanou tapetu normalne v krame s tapetama a na scorpiu jsem tim delal ty bocni listy (ma tam cast chromovanou) a drzelo to perfektne. Samo se to musi pred nalepenim omyt a poradne odmastit, ale pak se to uz nikdy nehnulo ani v myckach. Doporucuji.
X3
Tuesday 13 February 2007 - 10:24:21 Citovat
Host
Cau

Diky za rady, vyzkousim oboji... o tapete jsem taky uvazoval... nejdriv zkusim nejake reklamni studio.... byl jsem v modelarskym obchode a tam meli jen nazehlovaci folie...

RoKo
Wednesday 14 February 2007 - 14:19:25 Citovat
Host
V OBI.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1950 sec,0.1574 z toho dotazů.