• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
"Pískající" motor
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
poooll
Monday 14 February 2005 - 08:10:20
Host
Tak ted o víkendu jsem jed trasu cca. 250 km a stalo se mi při cca. 120 km/ho ľe zničeho nic začal motor pískat a kdyľ přestal tak bylo cítit jak auto cuklo sebou dopředu, jak kdyby ho něco přibrzdilo.
Stalo se mi to i v pátek večer, kdy se dne s autem nejelo tak jsem na neutral nastartoval a chvilku to pískálo a pak přestalo. Nevíte čím to můľe bát.
Stálo se mi ti i při rozjezdu na 1-čku ale jak jsem dal dvojku tak to ztichlo...
Moľná to můľou být destičky,ale ty by asi nepískali kdyľ mámneutrál ne?
BTW: mám měněný komplet brzdy i s kotoučema před cca. rokem
poooll
Monday 14 February 2005 - 08:22:43
Host
A jeątě se zeptám existuje nějakej corsa club, nebo dobrej web??? myslím tím pro corsu B !!! o Odkaz vím
Kanec
Monday 14 February 2005 - 08:29:25
Host
Zkus se mrknou na klíňák, jestli je správně napnutý. Měl jsem hodně podobnej problém a byl v tom klíňák.
NIO
Monday 14 February 2005 - 18:31:20
Host
poooll1.27.24.27 napsal ...
Tak ted o víkendu jsem jed trasu cca. 250 km a stalo se mi při cca. 120 km/ho ľe zničeho nic začal motor pískat a kdyľ přestal tak bylo cítit jak auto cuklo sebou dopředu, jak kdyby ho něco přibrzdilo.
Stalo se mi to i v pátek večer, kdy se dne s autem nejelo tak jsem na neutral nastartoval a chvilku to pískálo a pak přestalo. Nevíte čím to můľe bát.
Stálo se mi ti i při rozjezdu na 1-čku ale jak jsem dal dvojku tak to ztichlo...
Moľná to můľou být destičky,ale ty by asi nepískali kdyľ mámneutrál ne?
BTW: mám měněný komplet brzdy i s kotoučema před cca. rokem


tipl bych to taky na klinovy remen a to ze je bud povoleny nebo neco odchazi. v tevm pripade asi alternator. poradne bych to omrknul, nez to bude jeste horsi.
Anonymous
Tuesday 15 February 2005 - 18:38:53
Host
Ten klíňák mi taky pískal,asi se to běľně u corsy povoluje,musel jsem ho napínat taky.
Podívej se na: corsaclub.de
corsamania.de
corsamania.com
Jsou tam pěkný corsy B,měj se,FILIP.
Anonymous
Wednesday 16 February 2005 - 12:44:35
Host
Tak včera mi auto zkolabovalo... přijedu z prace, zastavím, rozjedu se znovu, rozsvítí se kontrolka elektronika motoru, tak zajedu ke kraji silnice a ono to zdechlo a konec.... Starter se tocil normálně jen ne to naskočit...tak jsem tomu dal trochu plynu při startování a asi na po4-té se to chytlo... ale jelo to uplně nepravidelně, auto se celý tráslo a výfuk jen tak kaąlal...
Mno ale po chvíli se to spravilo a pohoda a zase to jezdí
Takľe co myslíte je to tím pískáním nebo je to něco jinýho???
Do 98 tis. auto bez chybičky a posl. 2 tis km, samej problem :o/
Poooll
riwal
Wednesday 16 February 2005 - 12:59:36
Host
A svítí kontrolka furt ? ®e by čidlo kliky nebo vačky.
Poooll
Wednesday 16 February 2005 - 13:21:23
Host
riwal napsal ...
A svítí kontrolka furt ? ®e by čidlo kliky nebo vačky.


Právě ľe nic nesvítí a jede uplně normálně... je to divný.
riwal
Wednesday 16 February 2005 - 13:32:29
Host
Takhle odchází postupně čidlo kliky - začne bejt tepelně závislý, měl jsem něco podobnýho. Chvíli svítila diagnostika neąlo to natočit, pak to horkotěľko chytlo, zhasla, za chvíli se zase rozsvítila a ECU byla v nouzi a jelo to na hovno, ale drľelo čidlo vačky, takľe to aspoň jelo. Na diagnostice to ukázalo vačku, ale byla to klika.
Anonymous
Wednesday 16 February 2005 - 15:36:13
Host
tak jsem přijel z diagnostiky a diagnoza je zněčiątěný nebo ąpatný AGR ventil... nevím co to je...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2348 sec,0.1773 z toho dotazů.