• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dálka-centrál prosím poraďte.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
oskar
Tuesday 15 February 2005 - 08:28:23
Host
Prosím o radu mám VB karavan (r.v.97). Potřeboval bych vědět,kde najdu na autě přijímač dálky centrálu a zda tam není svůj vlastní nějaký zdroj (baterka).Ovladače fungují, ale třeba po dvou dnech stání jiľ auto nereaguje na ovladač, dokud neprovedu synchronizaci. Ovladače jsou vpořádku. Co stím. Maslím si ľe chyba je v přijímači na autě...
Lib
Tuesday 15 February 2005 - 09:05:42
Host
Odkaz
vidis tu pulkulicku uprostred na pristrojovce tesne u celniho skla? Tak u sedanu je to ono (doufam )
Anonymous
Tuesday 15 February 2005 - 11:49:32
Host
ja mam za to, ze ta pulkulicka je cidlo pro automatickou klimu.....
riwal
Tuesday 15 February 2005 - 11:56:28
Host
To asi bude, protoľe dálku mám a klimu manuál a ľádnou půlkuličku. To bude čidlo slunečního svitu.
drb
Tuesday 15 February 2005 - 12:14:41
Host
teda. proc pise anonymous, kdyz jsem jasne napsal, ze drb:)
Duffy
Thursday 24 February 2005 - 13:41:23
Host
Schválně jsem vytáhl zpět toto téma a vedl mě k tomu včerejąí záľitek. Inu, jdu si takhle po práci do auta, zmačknu otevírání centrálem a po nasednutí jsem si vąiml, ľe se odemkla pouze levá strana a pravá zůstává zablokovaná. To, ľe jsem měl jiľ bloklé PZ dveře (neąly ani ručo po vytaľení čudlu) jsem jiľ kdysi psal, ale teď se ąprajcly i ty přední... Tak jsem to několikrát zkouąel zavřít a otevřít, ale bez-výsledku. Volám pak Andrejovi, na jehoľ radu jsem to znovu cca 15x zkouąel a ejhle vyskočilo to! Přední zase fungujou dobře, ale musím sehnat zámek na vrakáčoviąti... Zadní se odblokly a jdou otevírat alespoň růůůčo - hurá! Andrej mi poradil, ľe nemam zamykat i na druhou polohu - mech. závoru, páč kdyľ ta se sekne, tak je to úplně v řici. Dokonce se se mnou podělil o záľitek, ľe to samé se mu stalo na Omeze a frajeři uľ mu doporučovali dveře rozřezat flexou a najít jiný na vrakáči, ale nakonec to údajně po 1/2denním pipláním vyřeąil zevnitř. Takľe jak vidíte, není to ľádná prdel s tim dálkáčem
Soráč, ľe je to tak dlouhý, na slohovky je tu někdo jinej, viď Ype?
Vaąek
Thursday 24 February 2005 - 16:32:23
Host
Nevím jestli je to i tvuj případ oskare, ale mě pomohlo rozebrat dálkovej ovladač a pořádně proletovat kontakty od baterky na ploąňáku (hlavně +). A bylo po problému.
oskar
Thursday 24 February 2005 - 17:09:52
Host
děkuju Vaąku za radu, zkusím to. Ten problém spočívá v následujícím : nejdříve jsem měl vymačkané tlačítka u ovladačů (myslel jsem si ľe to je ta příčina problému).Tak jsem rozhodil ovladač a gum. tlačítka vypodloľil kobercovkou. Tlačítka jsou uľ citlivá na dotyk. Ale problém trvá. Občas se mi stane, ľe kdyľ zmáčknu jedno jaké tlačítko na ovladači tak ledka jenom slabounce problikne nebo vůbec. Pak to zase funguje. Jako by ten ovladač byl chvilku bez napětí a tím se asi ztratí data a tak musím znovu provést synchronizaci s autem. Tam bude příčina asi nějaký ąpatný kontakt v ovladači (studeňák). Zkusím udělat to co doporučujeą. Pak se ozvu jak jsem dopadl. Dík Oskar
SCULLY
Thursday 24 February 2005 - 23:34:25
Host
Čus mám podobný problém v.b.97 2.0lbenzin ovladač jsem měl rozebraný ale stále mi nereaguje dálka ani open ani close. Kde bych naąel ten přijímač na DO moľná bude problém tam.
Vaąek
Friday 25 February 2005 - 00:53:46
Host
2oskar: Jinak v autorizáku ovladač stojí cca 1200 + práce. Musí se naprogramovat, ale někdy to nejde.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2224 sec,0.1849 z toho dotazů.