• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jaký typ ľárovek do světel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Mirek
Wednesday 16 February 2005 - 22:12:33
Host
Asi mám blbou otázku, ale poradí mi někdo, jaký je správný typ ľárovky do předních světel ??? Mám Opel Vectra Caravan B X20DTH r.v. 2000 - vpředu uľ má čiré světlomety .. jeto H1, H4 nebo H7 ??? Nechce se mi kvůli tomu rozdělávat světlomet, jak mi to poradil technik v opláckém servisu v UL ... koukal jsem také, ľe ta dvouvláknová ľárovka je tam celkem 4 x (2 vpravo, 2 vlevo)... na netu jsem koukal, ľe mají následně jak bílou tak i modrou variantu ľárovek.... poradí někdo co je nejlepąí ???

A pak otázka č. 2 - zadní mlhovky...nesvítí .... zkouąel jsem ľárovku a přitom zjistil, ľe na pravé straně je pod ľárovkou vylomený kontakt....musí fungovat obě současně, aby svítila aspoň jedna ??? Jasně, ľe budu muset na vrakáči sehnat celý ten plastový segment, ve kterém jsou uchyceny ľárovky zadního světla...

Blbé otázky, ale snad mi někdo poradí..díky moc předem zkuąeným kolegům....
NIO
Wednesday 16 February 2005 - 22:43:48
Host
2x H7

zadni sviti jen leva. prava po valomeni akrouzku a dodani objimky se zarovkou
Anonymous
Wednesday 16 February 2005 - 22:45:11
Host
díky moc .... asi bude nejlepąí vyměnit celý ten kus z nějakého vraku, ľe ???
Anonymous
Wednesday 16 February 2005 - 22:51:45
Host
Teď jsem koukal na Odkaz na ty H7 ... dělí je tam jeątě podle patic na nějaké PX 26d, P 4,5 s ...
Je v tom nějaký rozdíl nemo je jedno, jaké koupím ???
JohNek
Thursday 17 February 2005 - 15:26:32
Host
®árovky do předu ti můľu doporučit BOSCH Xenon Blue H7, já je mám a jsem s nimi spokojený. Svítí víc do bíla, neľ klasická ľárovka, coľ je pro oko příjemnějąí. Stojí sice asi 480Kč/ks, ale BOSCH na ně dává záruku 2 roky. Kdyľ ti vyhoří, tak ti vymění kus za kus.
Nevím jestli existují i nějaké jiné H7 neľ Px26d, nikdy jsem jiné neviděl.
riwal
Thursday 17 February 2005 - 18:40:42
Host
Hmm, koukal jsem na ty Boschky a nevěděl jsem jestli to nejsou vyhozený prachy - zkusim je, ale hlavně si musim nechat seřídit světla, nějak mi to svítí pod nárazník - je to jeątě od hákoąů, asi jsou na oslnění nějaký citlivějąí.
JohNek
Thursday 17 February 2005 - 19:22:14
Host
2 riwal: Jo ty boschky klidně zkus. Taky se mi za to nechtělo vyvalit tolik peněz. I z H1 do dálkových to stálo celkem 1 500,-
První dny, nebo spíą noci, co jsem s nima jezdil mi rozdil mezi nima a klasickýma ľárovkama nijak nepřiąel. Ale aľ jsem si zvykl, tak bych tam klasické ľárovky uľ asi nedal.
Seřízení světel doporučuju aľ s novýma ľárovkama. U oplu to stojí nějakých 150 Kč, ale k nim asi nejezdíą.
Ja si světla obcas pozvednu sám, sice muľe někdo namítnout, ľe nedělám dobře, ale mám pocit, ľe se ty světla vľdycky po nějakém čase sníľí, moľná ľe to bude těma hrbatýma silnicema, po kterých jezdíme.
Kdyby na mě auta blikaly, ľe oslňuju, není problém sklon sníľit.
UFF
Saturday 19 March 2005 - 21:30:07
Host
NA STK TO STOJÍ 50 KČ JDE O DOMLUVU O KOLIK TO CHCE© VEJ©
riwal
Saturday 19 March 2005 - 21:57:54
Host
OK dík, technickou řeąim přes kámoąe, ale je tak poctivej, ľe je schpnej mi káru sestřelit ze silnice. Minimálně mě jeho technická vľdycky stojí prachy, protoľe vyhání pavouky ode vąad.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1307 sec,0.1020 z toho dotazů.