• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
xenon
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Tuesday 22 February 2005 - 11:45:17
Host
čus anonymní to jako máą novou výbojku za 1000Kč?Já to chci jeątě zkusit dát opravit...víą zkusím to nechat očistit ty kontakty a pak uvidím nebo si to udělám doma ale kdybych věděl jak...zatím díky
NIO
Tuesday 22 February 2005 - 20:48:47
Host
maniac194.213.62.51 napsal ...
2:NIO mě nic nepřiąlo na email!můj emali je Email
pro vąechny no uľ sem chtěl kupovat novou výbojku...a jak se to dá opravit zvládnu to sám? Kde najdu ŘJ světla?díky za odpovědi


uz by ti to melo prijit. nesel mi mejl
a ten anonymni je urcite andrej.
maniac
Tuesday 22 February 2005 - 21:09:17
Host
NIO85.160.76.5 napsal ...
napsal jsem ti to na mejla.

a prava je to vetsinou proto ze ma jednotku vne svetla.a na velmi spatnem miste.

ahoj tak sem se teď na to díval a roząrouboval sem krytku xenonu a sundal objímku dál nevím co stím. teď uľ mi nesvítí vůbec a vůbec nejde nahodit. jinak mi začal blbnou ti druhý xenon..jen by mě zajímal nějaký postup nebo fotka toho xenonu co stím mám dělat. víą...nebo jestli to mám nechat raději nějakému servisu...Za tou krytkou mi připadá, ľe je to čis»ounké jak dětská prdelka. nemohl bys mi ten popis toho rozebrání napsat jeątě na email?maniacm@seznam.cz díky
prostě nevím co s tím.....
maniac
Wednesday 23 February 2005 - 11:04:21
Host
čus poradí mi někdo? nesvítí mi pravý světlo...rozebíral sem to a nevím co kde čistit nebo kde je ta ŘJ nebo kde by mohly být ty zoxidované kontakty. díky
maniac
Friday 25 February 2005 - 09:35:45
Host
čus tak sem to včera rozebral. Chtěl sem zaměnit tu která svítí(levá) za tu která nesvítí a ta která svítila v levém světle tak svítila i v pravém tzn. prasklá ľárovka. K té levé sem se nemohl vůbec dostat tak sem musel sundat celý nárazník...hrůza...kolik stojí nová ľárovka?A odchází také ta ŘJ?nebo je to kdyľ tak těmi kontakty?A nevíte kde bych mohl sehnat nějakou levněąí ľárovku?A jestli sou nějaké typy ľárovek?tuto variantu sem nečekal - podle toho, co bylo napsáno na opelclubrenbau...myslel sem ľe tam budou zoxidované kontakty a nic....díky za rady...čus
kdybyste někdo nějakou měl za rozumnou cenu tak napiąte...
aaa
Friday 25 February 2005 - 15:35:41
Host
Zaoxidované kontakty neeee,větąinou je to vlhkost.Po vysuąení jednotky doporučuji zapojit a celé jemně zasilikonovat.Pokud máą číslo na Andreje ,tak ti na to určitě koukne.Xenonman je také kluk,kterej se zaobírá sestavovánim xenonů,bixenonů a veąkerym servisem okolo tohoto problému.
maniac
Monday 28 February 2005 - 08:12:37
Host
čus xenon vyměněn a svítí cena 1300kč...jinak se chci jeątě zeptal toho kdo má xenony jestli při přejezdu nerovností se mu také jakoby chvilku chvěje světlo...?díky.
Jirka
Tuesday 08 March 2005 - 10:24:00
Host
Můľu předpokládat ľe v mé VeB vyr. 99 (model 2000) je automatická regulace xenonů, kdyľ se mi po zapnutí zapalování ukáľe na dispayi pod rádiovým oranľová kontrolka světla, před kterou je ąipka nahoru a dolů a po nastartování zhasne?
klubo
Tuesday 08 March 2005 - 10:37:20
Host
no nevim jak vectra ale astra má ten senzor na zadní nápravě zespoda přes takovou packu, můľu ti kdyľtak poslat foto, mělo by to bej snad i vidět kdyľ si klekneą vedle auta a podiváą se
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 17:51:50
Host
Jirka194.212.232.6 napsal ...
Můľu předpokládat ľe v mé VeB vyr. 99 (model 2000) je automatická regulace xenonů, kdyľ se mi po zapnutí zapalování ukáľe na dispayi pod rádiovým oranľová kontrolka světla, před kterou je ąipka nahoru a dolů a po nastartování zhasne?


je to ono. U opla nema auto s xenonyx nikdy manualni regulaci. !!
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2371 sec,0.1772 z toho dotazů.