• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zeslabeni radia
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
milan
Thursday 24 February 2005 - 09:16:11
Host
dobry den,
na mem radiu car400, bych potreboval nastavit zeslabeni zvuku. vzdy kdyz otocim klickem tak se zapne radio a hraje strasne nahlas. musim to rucne ztlumit. Verim tomu ze je mozno nastavit defaultni hlasitost ale nevim jak...poradite?
diky
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 09:47:12
Host
skus drzat TP a ked sa objavi TP VOL - ubrat .
funguje to pre dopravny servis. mozno pomoze.
Inak neviem. Pozrem doma manual.
Lib
Thursday 24 February 2005 - 10:43:33
Host
ne, CAR400 vychozi hlasitost nastavit neumi. Po kazdem zapnuti se hlasitost nastavi na pevne danou vychozi. Umi pouze zesilovat/zeslabovat hlasitost podle rychlosti auta
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 13:11:10
Host
Je to same i pro DELCO CAR 500 ? Mam ten samy problem a v manualu jsem to nenasel.
Vaąek
Thursday 24 February 2005 - 13:21:08
Host
Lib napsal ...
ne, CAR400 vychozi hlasitost nastavit neumi. Po kazdem zapnuti se hlasitost nastavi na pevne danou vychozi. Umi pouze zesilovat/zeslabovat hlasitost podle rychlosti auta

a jak se to provede? Zkouąel jsem to podle manuálu a hraje to pořád stejně nahlas
HOUSiK
Thursday 24 February 2005 - 17:49:59
Host
U některých rádií se to dělá tak, ľe přitáhnete k sobě a drľíte ovladač hlasitosti tak dlouho, dokud se právě nastavená hlasitost neuloľí (asi oznámí pípnutím). Myslím, ľe to funguje i na Vectra radios. Jinak to TP funguje jen na dopravní zpravodajství.
Lib
Thursday 24 February 2005 - 18:56:52
Host
ja mam manual v kastliku a kastlik je v aute a aute papaaaaa ... no je na to naka superkombinace kdy se pri zapinani pridrzi naky tlacitko(ka) ted to fakt z hlavy nedam
NIO
Thursday 24 February 2005 - 19:44:44
Host
presne ted nevim, ale radio by si melo pamatovat nastaveni hlasitosti pri vypnuti. pokud to nefunguje je asi spatne zapojeny privod 2x 12V do pametia hlavniho napajeni
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 20:00:10
Host
No to bych nerekl. Moje CDR500 Radio si pamatuje vsechno, stanici, cd pozici, jestli bylo nebo nebylo zapnute ..., Jen tu hlasitost ne
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 20:29:46
Host
Vaąek82.99.180.94 napsal ...
Lib napsal ...
ne, CAR400 vychozi hlasitost nastavit neumi. Po kazdem zapnuti se hlasitost nastavi na pevne danou vychozi. Umi pouze zesilovat/zeslabovat hlasitost podle rychlosti auta

a jak se to provede? Zkouąel jsem to podle manuálu a hraje to pořád stejně nahlas


TECH 2
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2141 sec,0.1596 z toho dotazů.