• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
DISPLAY SAVE
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Saturday 05 March 2005 - 09:42:50
Host
jestli to někdo nepochopil tak ten kosmodisk byl myąlen jako sranda

a nikdy sem neřek ľe JENOM moje astra je supr kus a hlavně sem netuąil ľe tady sou takový citlivky
[ Upraveno So bře 05 2005, 09:45 ]
riwal
Saturday 05 March 2005 - 16:08:25
Host
Hoąi, hoąi, hoąi, to vąechno kvůli "Dispay save".
Klídek vąude se najdou ąejdíři i sluąný lidi, ale zkuąenost můľe někoho hnát ke generaliazci problému. Neřeąil bych to tak fatálně. Nechci mentorovat, ale přestřelky jěątě nikdy nic nevyřeąily.
klubo
Saturday 05 March 2005 - 16:42:12
Host
no já hlavně nečekal ľe se toho kaľdej chytne jak h0vno koąile, jestli někoho má poznámka natolik pohorąila tak se mu z duąe omlouvám
[ Upraveno So bře 05 2005, 04:42 ]
Jirka
Saturday 05 March 2005 - 17:00:34
Host
Mluvil jsem s panem Kolářem - Praha (snad jediný člověk, který opravuje barevný displeje) a ten mi řekl, ľe pokud to píąe DISPLAY SAVE tak je to beznadějný a vysvětlil mi proč. Takľe jestli to v pondělí na Techu rozchoděj tak budu mít ze zadku kliku. Takľe ąance je velmi malá.
Jirka
NIO
Saturday 05 March 2005 - 19:01:55
Host
Jirka81.27.192.82 napsal ...
Mluvil jsem s panem Kolářem - Praha (snad jediný člověk, který opravuje barevný displeje) a ten mi řekl, ľe pokud to píąe DISPLAY SAVE tak je to beznadějný a vysvětlil mi proč. Takľe jestli to v pondělí na Techu rozchoděj tak budu mít ze zadku kliku. Takľe ąance je velmi malá.
Jirka


preju ti stesti.
ale save je jednou save.
treba by to nekdo vycetl a odkodoval jako treba radio. nevim tomu uz nerozumim.
Jirka
Saturday 05 March 2005 - 19:22:30
Host
Díky moc
Jirka
klubo
Saturday 05 March 2005 - 20:28:23
Host
2jirka: a jak ti to vysvětlil? kolik si za ted displej dal?
Jirka
Saturday 05 March 2005 - 21:24:52
Host
Pochopil jsem z toho, ľe kaľdá sada (navi + displej) má jedinečnou komunikaci. Prostě se nedomluví s ničím jiným neľ s tím s čím byl naučen. Opětovné naučení pro jiný kus uľ není moľné. Snad prý je to ochrana výrobce aby se prodávaly nové kusy, protoľe nový kus se dá naučit velmi snadno. Protoľe jeho software jeątě není zakódovaný. Proto by stačilo sehnat nový kus a z něj stáhnout software - a bylo by po problému. Anebo okopírovat sadu software z navi a displeje, který spolu uľ komunikovali a pouľít ho jinde. Tady nevím jestli je nějaká návaznost na typ auta vč. výbavy. To by potom muselo být naprosto shodné. Ale moľná bude stačit sehnat někoho kdo má 2013 s velkým displejem. Tam se stáhne soft (bez následků) a nahraje se do mé navi a displeje a hotovo.
Tato kódovaná komunikace se prý nedělala od začátku takľe je tady určitá ąance. Od kdy se dělala jsem se ale nedozvěděl.
Takľe, takhle jsem to pochopil. Nenapsal jsem to úplně přesně jak mi to bylo řečeno ale podstata zhruba sedí.
Displej stál 5 500 Kč v Bennettu. Bohuľel jen s týdenní zárukou.
Jirka
Kaasst
Saturday 05 March 2005 - 22:35:29
Host
klubo napsal ...
pak napią a» víme jak si dopad, mě to docela zajímá bo vím ľe u opla to je (skoro) samej debil co sotva vymění olej bez toho aby to nezkurvil


Vaz slova!!!!!!! I to skoro je na hranici tolerance a pratelstvi!!!!!!
klubo
Sunday 06 March 2005 - 09:58:55
Host
2kaasst: myslim ľe uľ jsem k tomu napsal dost...
2Jirka: no bennetcars mi ho nabízel za 5000 a v inzerátech v annonci maj roční záruku na vąechny pouľitý díly, jestli jich měli víc tak bych tam dojel vyzkouąet i ostatní a kdyľ to nepujde tak vrátit prachy, já mam s bennetcarsem docela dobrý zkuąenosti, kdyľ bylo něco ąpatně tak to hned bez keců vyměnily
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1642 sec,0.1255 z toho dotazů.