• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Casto se mi rozsvecuje kontrolka bklinkru.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
MIRDA
Wednesday 06 February 2008 - 22:39:05 Citovat
Host
Ackoliv je packa blikacu vypnuta, tak se mi moc casto stava, ze mi rosviti kontrolka blikacu.Kdyz prepnu na dalkova svetla a hned na tlumena tak na chvili zhasne a po chvilce se to opakuje.Mel jsem prepinac blikacu vytrazeny venku a prostrikal
jsem ho WD40 ale nezlepsilo se to.Cim to muze byt?
Jo nekdy je slyset u pojistek nejake cvrkani kdyz kontrolka sviti.Dost me to rozciluje.Mam Corsu 1.7D z roku 96.Diky.Mirda.
qpc
Wednesday 06 February 2008 - 22:44:56 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zkus někde na vrakovišti jinou páčku,vyndat to jde celkem dobře a je to tam jen nacvaklé.pokud by to nepomohlo,tak to cvakání může být relátko

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


freez
Wednesday 06 February 2008 - 22:50:24 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Prostříknutí Wdčkem ti moc nepomůže , když už tak sprej Kontaktol či jiný sprej na čištění elektronických kontaktů , v tvém případě bude ale zřejmě spínač v páčce KO , pokud půjde rozebrat možná by se dal opravit , kontakty mohou být jen připečené a nebo jen zašpiněné proto občas pomůže to přepnutí na dálkové atd. zkus si sehnat ten kontaktol a nebo jemu podobný sprej a uvidíš .

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Yper
Thursday 07 February 2008 - 08:25:34 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tenhle problém je v samotné přepínací páčce.
Musíš demontovat překrýtí volantu a páčku demontovat vycvaknutím z vodící lišty a odpojit z konektoru.
Pokud jsi nikdy nic takového nedělal a nejsi alespoň trochu manuálně zručný, tak se do rozebírání nepouštěj - ale na druhou stranu proč né, protože vždy máš možnost si v Autokelly koupit novou za cenu do 800 Kč a nebo na vraku za poloviční cenu.
Jednak to jsou vymačkané plíšky v samotné páčce, které se opraví jen mírným přihnutím a pak se na tom podílí i vyběhaný kloub samotné páčky. Vloni jsem řešil ten samý problém.
Samy se mi rozsvítily dálková světla, atp. Prostě fungovala úplně zmatečně.
Jde to opravit, ale chvíli nad tím musíš sedět a spekulovat o tom, jak to uvnitř funguje. Problém je pak montáž. Ve skříňce tohoto ovladače jsou zboku díry.
Já vnitřek sestavil a pak přes ty otvory - křížem- prostrkal normální špejle, které mi ty plíšky zafixovaly. Pružiny v tom spínači jsou pakárna - doláží odletět celkem daleko! !!(a)

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
MIRDA
Thursday 07 February 2008 - 23:15:28 Citovat
Host
Diky chlapi ted o vikendu to zkusim vydelat a rozmontovat.Dam vedet jak to dopadlo.Diky.Mirda
VGT
Friday 08 February 2008 - 10:57:24 Citovat
Host
Bacha na to, Yper mi někdy trochu připadá jako zlomyslný člověk.
Je totiž nadprůměrně zručný a málo zdůrazňuje obtížnost zpětné montáže. Takže co dokáže rozebrat a zase složit dohromady on, nedokáže 97% běžné populace (byl jsem u něho doma v dílně).
Před lety jsem tento přepínač také rozebral (nebyl to sice Opel, ale to na věci nic nemění), vylétaly z něj drobné plíškové i válečkové kontakty a drobné pružinky (byly tam uvnitř samozřejmě v napruženém stavu) a vůbec mi to nedalo šanci si prohlédnout systém složení sestavy. Dal jsem to sice zpátky dohromady, to jo, ale trvalo mi to asi 6 hodin a těch vulgarismů, co ze mě přitom létalo ... No zkrátka: víckrát už do toho nejdu a vám doporučuji to samé - zkuste vrakoviště anebo rovnou nový přepínač. Také si na autě opravuji některé údajně neopravitelné věci, ale tohle už ne! (vím, že zkušenosti jiných jsou nepřenositelné, ale pokusil jsem se vás varovat).
Yper
Friday 08 February 2008 - 11:50:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Vááááclaeééééé!
Možná máš pravdu, ale nědělám to se zlým úmyslem
Každopádně může si rovnou koupit novou a pak se na tu starou vrhnout a co když se mu ji pak podaří opravit? Můžou ho pak mrzet ty vyhozené peníze za tu novou.

Já vím, že jsi to myslel jako přátelské popíchnutí! _;

[ Upraveno Friday 08 February 2008 - 11:50:54 ]

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
MIRDA
Sunday 13 April 2008 - 11:00:02 Citovat
Host
Tak jsem koupil novou páčku na nátlak manželky u MJauto v Brne (za 230kč) vyměnil a je to OK.Starou jsem pak rozdělal, nic z toho nevypadlo,žádné pérka jen to ve vnitřku bylo zasraný grafitovou vazelínou a ta to zkratovala.Po vyčištění funguje.Kdo by ji chtěl tak se může ozvat,daruji.Mirda
Legend
Sunday 13 April 2008 - 11:07:40 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
na vrakovišti se sežene za 100-200, nová v elitu cca 360,-

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2045 sec,0.1564 z toho dotazů.