• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
elektrika a filtr ?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
PEPA
Saturday 05 March 2005 - 22:31:20
Host
Ahoj vąem oploidum. Mam vebe97 x20xev sundal jsem pravý přední blatník aje tam takový jako filtr. Nevíte co to můľe být a jak to funguje vypadla mi z toho hadička. A jeątě bych potřeboval vědět jak (odkud) jsou vedeny k chladiči na vodu kabely( jsou tam dva konektory) nějak mi tam chybí ale auto jezdí. _rendek Díky vąem za radu. Třeba by se hodilo nějaké schéma či co.
NIO
Sunday 06 March 2005 - 07:22:12
Host
to bude zasobnik s aktivnim uhlim na odchod par z nadrze a odvzdusneni nadrze.podtlak si to pak tahne i do sani aby to nesmrdelo ven.


jsou tam cidla pro spinani ventilatoru.
auto bez klimy ma jeden a s klimou dva.
draty vedou do relatek a od nich vedou silove draty k saharam.
PEPA
Sunday 06 March 2005 - 10:28:32
Host
Díky moc NIO, mám klimu tak tam jsou dva konektory ale ani v jednom není nic strčeného. kabely od relátek mi jdou pod chladičema kde končí a je na nich bakule izolačky _legion2 . Asi to někdo proklemoval. Nevíą jak bych to mohl dát do původního stavu nevím ktery kabel kam, jinak bzch to zvladnul JO A JE©TĚ něco kdyľ zapnu klíček tak mi začne cvavat jedno relé pod pojistkama v autě( co to?) jsou to pravidelné intervaly _rendek je toho dost co.
NIO
Sunday 06 March 2005 - 14:41:57
Host
PEPA212.158.129.46 napsal ...
Díky moc NIO, mám klimu tak tam jsou dva konektory ale ani v jednom není nic strčeného. kabely od relátek mi jdou pod chladičema kde končí a je na nich bakule izolačky _legion2 . Asi to někdo proklemoval. Nevíą jak bych to mohl dát do původního stavu nevím ktery kabel kam, jinak bzch to zvladnul JO A JE©TĚ něco kdyľ zapnu klíček tak mi začne cvavat jedno relé pod pojistkama v autě( co to?) jsou to pravidelné intervaly _rendek je toho dost co.


ty konektory jsou odlisne, tak je jen zastrc do cidel v chladici
PEPA
Sunday 06 March 2005 - 18:02:10
Host
Vľdyt povidám ľádný tam nemám jen je tam bakule izolačky na konci těch drátů ale ty jsou utrhané a končej mi někde v půlce chladiče tudíľ tam ani nedosáhnou. Ty konektory byly utrľený a ąli asi do věčných loviąt (asi při bouračce) nevim uľ jsem to takhle koupil.
NIO
Sunday 06 March 2005 - 18:58:24
Host
PEPA212.158.129.46 napsal ...
Vľdyt povidám ľádný tam nemám jen je tam bakule izolačky na konci těch drátů ale ty jsou utrhané a končej mi někde v půlce chladiče tudíľ tam ani nedosáhnou. Ty konektory byly utrľený a ąli asi do věčných loviąt (asi při bouračce) nevim uľ jsem to takhle koupil.


tak skoc na vrakac a nech si je odriznout z kabelaze a i s kusy kabelu a napoj je presnae na barvy.
Anonymní
Sunday 06 March 2005 - 20:56:37
Host
OK. Kdyľ to pro mě udělaj. jsou to jaký čidla jako teplotní jo. Dají se nějak změřit abych ty konektory nekupoval zbytečně. Danke
NIO
Sunday 06 March 2005 - 21:23:21
Host
Anonymní212.158.129.46 napsal ...
OK. Kdyľ to pro mě udělaj. jsou to jaký čidla jako teplotní jo. Dají se nějak změřit abych ty konektory nekupoval zbytečně. Danke


jsou to cidla co spinaji vrtule na chladicich.
Anonymní
Sunday 06 March 2005 - 21:27:16
Host
Děkuji a dají se nějak otestovat?
NIO
Sunday 06 March 2005 - 21:30:31
Host
Anonymní212.158.129.46 napsal ...
Děkuji a dají se nějak otestovat?


to bych asi moc nezkousel, daji se bud vysroubovat a zmerit napr ve varici vode.okolo 90 by mely sepnout
ale na aute.... to asi ne mohlo by se to prehrat
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1477 sec,0.1109 z toho dotazů.