• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VC před a po faceliftu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
delfin
Tuesday 19 February 2008 - 08:17:58 Citovat
Host
Nazdárek,
do budoucna uvažuji o koupi (rozuměj upgrade modelu) VC. Ted mám VB 1.8 2000 a jsem spokojený. V testu na nějakém motoserveru jsem se dočetl, že na přední nápravu VC dal výrobce ramena s čepy, které nejdou samostatně vyměnit - jen opět celý hliníkový kus (to počítám za cca 15-20.tis). Nevíte náhodou, zda-li je to montováno i do modelu po faceliftu?
Děkuji
Martas
Tuesday 19 February 2008 - 08:28:34 Citovat
Host
Uz se to tu v minulosti probiralo s vysledkem ze se meni cele rameno (u faceliftu se to nezmenilo), nicmene vzhledem k tomu ze s VeCe tu zatim temer nikdo nema zkusenost neni vylouceno ze existuji opravne sady stejne jako treba na zadni rameno VeBe a vymenit to jde. Kdyz pojedes s VeBe do autorizaku s velkou pravdepodobnosti ti taky budou nabizet cele rameno a ne vymenu silentu co na nem jsou (mam pocit ze ta opravna sada je druhovyrobni resp. nejedna se o originalni dily a ne kazdej autorizak ma ochotu to delat).

U VeCE hrozi ovsem jiny problem, predfacelifty mivaji obcas zavazne problemy s elektronikou (tedy ne ze by to byla typicika vlastnost a ze by to delala kazda ale je to ve vetsi mire nez u jinych modelu) razu ze se vymeni vsechno nasledne vsechno okolo a ono to stejne porad zlobi, slysel jsem i o pripadech ze se auto vezlo do vyrobniho zavodu kde ho teprve opravili.
Delfin
Tuesday 19 February 2008 - 08:52:19 Citovat
Host
Děkuji, nepotěšil jsi mě. O té elektrice jsem taky něco zaslechnul. Nicméně, mohl bych požádat ještě o jeden názor? Jde mi o to, že dnes jsem spokojenej s osmnáctkou motorem a koukal jsem, že dělají nový. Bude stačit ten nový (tuším 105kW, taky 1.8) na zase o něco těžší auto? Díky
Martas
Tuesday 19 February 2008 - 09:02:40 Citovat
Host
Tohle je otazka na kterou ti tezko nekdo odpovi a nejenom proto ze s VeCe tu jsou zatim minimalni zkusenosti.
Zalezi na tvych pozadavcich, zpusobu jezdeni a toho co od toho auta ocekavas. My mame ve firme vsechny VeCe v nafte, s 1,8 benzinem (nevim jake provedeni) jsem jel jednou kdyz nam bylo toto auto zapujceno a pro me byly jeji jizdni vlastnosti naprosto dostacujici, ale pro nekoho jineho to tak byt nemusi.
Delfin
Tuesday 19 February 2008 - 09:33:49 Citovat
Host
Jasné, tam šlo spíš o porovnání výkon vs. hmotnost vozu, VB - 85kW, VC - 103kW. Jinak díky moc.
Martas
Tuesday 19 February 2008 - 09:40:43 Citovat
Host
Rozdil v hmotnosti 4dv VeCE je oproti 4 dverove VeBe s motory pod 2,0 50 - 70kg ve prospech VeCe - takze jako kdyz vezes Zenskou
Delfin
Tuesday 19 February 2008 - 09:58:44 Citovat
Host
Ano, dal jsem si tu práci a spočítal následující: VB sedan 1.8, 85kW/115k t.j. 15,7 kg/kW
zatímco VC sedan 1.8, 103kW/140k t.j. 13,35kg/kW. Takže to každopádně vychází lépe:-)
Díky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1279 sec,0.1006 z toho dotazů.