• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ukazatel benzínu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Saturday 23 February 2008 - 14:43:25 Citovat
Host
Ahoj mám VeCe 2.2 GTS špatně mi ukazuje hodnotu paliva.Když natankuji plnou nádrž(61 litrů) ujedu 500 Km tak se mi rosvítí hladový oko za chvíli začne blikat,dojedu k benzínce a do plný doberu 42 litrů(takže tam zůstalo 19 litrů).Byl jsem v servisu na servisní prohlídce tak jsem jim o tom řekl ale stejně s tím nic neudělaly.V čem je chyba?Pročítal jsem snad všechny vlákna a nic co se týká tohodle jsem nenašel.Mám najeto 90000 Km. Snad nemuže být plovák v nádrži tak brzo odrovnanej.Díky za radu.
Martas
Saturday 23 February 2008 - 15:12:01 Citovat
Host
Nevim zda je to u VeCe stejne, ale u VeBe (jak VeCe tak VeBe maji plovak) je tohle "normalni" stav. Ja mam najeto 100 000km a pri natankovani do plna me to ukazuje kousek pod plnou a po cca. 70km uz jsem na prvni carce. Nedojizdim nikdy az do hladovyho oka (obvykle beru tak pri 1/4 nadrze takze me to celkem nevadi), ale vic jak 45l jsem nikdy doplna nedotankoval. A vim o dvou pripadech kdy byl vymenen plovak a zlepseni trvalo par pouze mesicu.
qpc
Saturday 23 February 2008 - 17:08:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
neni deformovaná nebo zavzdušněná nádržz ucpanym odvětránim? pak klidně natankuješ těch 42,ale to je tak všechno..stává se to..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Petr
Sunday 24 February 2008 - 13:39:17 Citovat
Host
Vždycky dobírám do plné.Mám palubní počítač a to co mi ukáže v celkové spotřebě(pokaždém tankování vynuluji)ať už je to 15 nebo 25 litrů tak to vždycky doberu do plný.Jinak když vemu plnou tak ručička benzínu je přesně na čárce plné
Martas
Sunday 24 February 2008 - 13:54:43 Citovat
Host
Asi nejrychlejsi (byt nejblbejsi) budes mit vzit si 5l do kanystru a vyjet celou nadrz dokud to nechcipne, no a potom uvidis jestli ti do ni vleze jenom treba 45l tak se da usoudit ze mas jak je uvedeno vyse ucpany odvzdusnovaci hadicky, pripadne zdeformovanou nadrz, pokud do ni nacpes 55l (ono celejch 61 co ma by nemelo jit vyjet vzdycky 3 - 5l je dole aby se nesal sajrajt) tak je vada v plovaku resp. v tom mericim mechanizmu.
Skaja
Monday 18 August 2008 - 21:09:40 Citovat
Host
Já jezdím hošipodle palubního počítače. Ten mi ukazuje kolik paliva jsem spotřebovala vždy to při tankování sedělo na 3 dcl přesně. nekdy jsem holt plnil i hadici. neboco.;-)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1283 sec,0.1001 z toho dotazů.