• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vysouvací Anténa
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kicves
Wednesday 09 March 2005 - 22:38:55
Host
Ahoj opláci. mám problém s anténou, přestala se vysouvat, občas to předtím blbo, ale teď uľ se vůbec nevysune. Jak ji mám vyzkouąet. Modrý konektor na rádiu jsem proměřil a kdyľ je radio zapnutý, není tam napětí(to je ąptně) neľ to autorádio zanesu do servisu, tak bych chtěl mít jistotu, ľe je to tím, nestalo se vám někomu něco podobného?
Mám autorádio panasonic FX-321, myslím ľe to není ľádná ąunka, je dva roky staré, poraďte děkuji
jak se dá vyzkouąet anténa bez radia?
Aks
Thursday 10 March 2005 - 06:58:37
Host
Automaticky výsuvné antény mají tři dráty - dva pro stálé napájení (po zapnutí klíčku) a třetí ovládací, kam se přivádí z autorádia +12V. Je-li napětí na ovládacím vodiči, anténa je vysunuta, vypneą-li rádio nebo přeruąíą-li napětí - zajíľdí.
Takľe anténu vyzkouąej samostatně připojením ovládacího vodiče na +, antény teď v zimě dostávají pěkně zabrat. Nahrazoval jsem originál /Hyundai cca 4 tKč!/ levným řeąením /lze sehnat od 500-1300 Kč/, ale kvalita je příąerná - dost nespolehlivé. Řeąil jsem tak, ľe jsem ze staré antény vybral převody a nechal ji stále vytaľenou a kdyľ jsem potřeboval, ručně zasunul do blatníku.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1430 sec,0.1114 z toho dotazů.