• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pískanie z exteriéru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Adrian
Friday 30 May 2008 - 14:07:14 Citovat
Host
Chcem poprosiť o radu ohľadom odstránenia hvízdavého zvuku, ktoré je počuť v interiéry vozidla. Ten zvuk je počuť len pri zatvorených oknách auta a začína sa prejavovať od rýchlosťi cca 90km. Vyzerá to tak, ako by bolo poškodené nejaké tesnenie a fúkalo to do auta vzduch z exteriéru, no všetky tesnenia dverí som pozeral a sú v poriadku. jedná sa o automobil VEBE Caravan s motorom X20XEV. Predné okno bolo menené pred týždňom, no ten zvuk je tam stále. Neviete mi prosím s týmto poradiť, alebo je to u tohoto automobilu normálne (nejaká výrobná vada) ?
Martas
Friday 30 May 2008 - 14:13:02 Citovat
Host
Jedte ve dvou a ten druhy a nebo na tve strane ty zkousej zevnitr odtlacovat dvere/mackat na tesneni co je mezi dvermi a kastli. To tesneni nemusi byt spatne, muze byt otlacene ne je treba nepatrne "jinde" nez ma byt. Pokud zjistis kde ti to "fouka" tak bud zkus neco s tesnenim, nebo existuje ryclha byt pro leckoho drasticka pomoc :

Stahni okynko az dolu
Chyt prislusnou stranu dverniho ramu nahore a zaroven dole
Pritazenim/odtlacenim prislusne casti ramu ty dvere mirna prihni

Nedbej na zvuky co se z toho budou ozyvat, kazdopadne o potrebny 1mm to ohnes v pohode.

[ Upraveno Friday 30 May 2008 - 14:16:46 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1239 sec,0.1018 z toho dotazů.