• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CCRT 2008
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mozila
Monday 25 August 2008 - 13:11:58 Citovat
Host
Zdravim. Nemáte nìkdo zkušenosti s Rádiem Philips CCRT 2008 ,Omega C s telefonem. Nejde mi CD Changer píše to CDC Safe a nejde zadat kod. Měl jsem ho na odblokovánáí tak mi zjistili kod o changeru ale nejde zadat. nevíte nìkdo co s tím?
Martas
Monday 25 August 2008 - 13:30:42 Citovat
Host
Nekdo sem psal tenhle postup :

1.Zapněte zapalovaní
2.Vypněte autoradio
3.Stiskněte tlačítko volby zdroje(vypínaní rádia) a po zapnutí autorádia držte 3 vteřiny stisknuté,dokud nezazní potvrzovací tón.Na displeji se objeví "CD-SAFE",po 3 vteřinách. "10----" Číslo udává počet ješte povolených pokusů o zadání čísla.
4.Zadejte číslo "CD-CODE" pomocí tlačítek
5.Potvrďte číslo "CD-CODE":Když se objeví správné číslo na displeji,stiskněte na 3 vteřiny tlačítko volby zdroje dokud se nezazní potvrzovací tón.

Ale jestli to zabere i na tenhle model to nevim ....
Anonymní
Wednesday 27 August 2008 - 09:58:04 Citovat
Host
tenhle postup jsem zkoušel a bez uspěchu
Peter
Saturday 25 October 2008 - 00:31:19 Citovat
Host
Zdravím mám podobný problém len ja mám rádio 2006. To rádio má iba jeden kód spoločný pre radio a CD menič. V Opli v servise povedali, že iba výmena rádia , vraj je problém v komunikácii medzi rádiom a CD meničom pri odkódovaní ale zatial som nenašiel nikoho kto by to vedel opraviť. Vraj v ČR je firma ktorá to dokáže opraviť len nemám adresu ani kontakt. Viem to stopercentne majú aj web stránku / asi pred 3.rokmi som mal adresu ale stratil som ju / Venujú sa opravám info displejov a našiel som tam aj info o tom že takýto problém vedia opraviť.
Ja som tu už tiež opísal tento problém ale zatiaľ bez výsledku.
Ak to máš opravené alebo budeš mať tak odpíš.
DIK
Martas
Saturday 25 October 2008 - 07:03:49 Citovat
Host
Zkuste ZDE
mirek
Thursday 14 July 2011 - 14:32:54 Citovat
Uživatel #1410
Registrován: Wednesday 30 January 2008 - 13:04:29
Příspěvků: 44
Zdravím,
mám CCRT2008 a po odpojení baterie se mi zablokovalo, jelikož šlo o radio které nebylo originálně montované do vozu ve výrobě nesouhlasil mi kod zdělený v servisu. Nechal jsem si rádio tedy odblokovat a vše funguje dobře. Vyskytl se mi ale problém v tom, že se mi radio někdy samo zapne v uzamčeném voze a vybije mi baterii. Neměl někdo podobný problém a nebo nevíte čím to může být a jak to odstranit?

Omega A 2,4i - odejitá
Omega B 2,5 V6 - odejitá
Omega C 2,2 16V - odejitá
Omega C 2,5 V6
Omega C 2,6 V6 Caravan
Vectra B 1,6 16V

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1868 sec,0.1464 z toho dotazů.