• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vypnuti pocitadla km
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr
Friday 03 October 2008 - 11:22:00 Citovat
Host
Dobry den,
chtel bych si v blizske dobe pujcit Corsu (zrejme to bude novejsi rocnik, ale nevim) a potreboval bych nejakym zpusobem odstavit pocitac km (vyndani pojistky nebo neco podobne jednoducheho). Klidne bych ozelel, kdyby mi nesla pristrojovka nebo svetla. Pac zde pres den nikdo nesviti....
Autopujcovna mi stanovi treba limit ujetych km na 2000km a co je navic, tak si musim doplatit.
Samozrejme pri vraceni auta tam musi byt ty km, co byly pri predani....

Dekuji za pomoc
qpc
Friday 03 October 2008 - 11:34:53 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ted nevim,jestli ti tachometr jde podle čidla na převodovce,pokud ano,stačí rozpojit konektor a máš to.Pokud by to bralo někde od kola v poloose,tak nevim,ale mohlo by to být podobné.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Pepé
Friday 03 October 2008 - 11:35:58 Citovat
Host
u VB dyš se vytáhla pojistka č.22 20A která jistí výstažný blinkry, inf. displej, palubní počítač, el. klimatizaci, vnitřní lampičku, ventilátor, rádio tak nešly ani tachometry a otáčkoměr.. ale netušim jestli se kilometry počítali nebo ne...ale za pokus to stojí
Petr
Friday 03 October 2008 - 12:15:04 Citovat
Host
Kde bych ten kablik od toho senzoru nasel. Kde bych mel hledat? Zkousel jsem vyndat pojistku u Hondy JAZZ, ale tam mi krome kilometrovniku nesel i posilovac rizeni:-(
Lhex
Friday 03 October 2008 - 12:20:45 Citovat
Host
to si pujčujes v zahraničí, že? Když se tam nesvítí.

Tak to věřím, že tam se zákazníky z čech nepočítali a tyhlety věci nemají přelepené nějakou pečetní páskou __; ?:!:
Petr
Friday 03 October 2008 - 20:40:40 Citovat
Host
Mas pravdu. Auto si budu pujcovat na jizni polokouli a sviceni/alkohol tu opravdu nikdo neresi. Planuju, ze najedu o par tisic km vice, coy by se mi ve vysledku dost prodrazilo (1km=2Kc]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1359 sec,0.1103 z toho dotazů.