• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa 1,7 nafta 1996 nestartuje
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
radmilice
Wednesday 11 February 2009 - 16:18:28 Citovat
Host
Opel Corsa 1,7 nafta 1996 nestartuje,vypadalo to na špatnou autobaterii,která byla navíc stará,tak jsem koupila novou.Otočila jsem klíčkem a ani to neblaflo.Prostě nic.Baterku jsem nechala proměřit,byla vybitá.Tak jsem ji nabyla a asi na 3-tí pokus to chytlo.Ovšem po vypnutí motoru uz jsem to opět nenastartovala.Milou baterku sem chytla a vzala k prodejci od kterého jsem to koupila.Baterie zcela vybita,zněla jeho slova.Bud´je vadná baterie nebo něco jiného.Pokud je to jen baterií je to v pohodě ,ale co jiného by to mohlo být.Mám to auto asi týden.Koupila jsem jej od bráchy ,který jen kroutí hlavou, že co s tím prý dělám.Ale já chtěla jen nastartovat a jet.Nevíte někdo čím by to mohlo být, pokud to není baterie?Vypadá to jako by baterii auto samo přes noc vybilo.
JardaB
Wednesday 11 February 2009 - 17:29:20 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
to ta baterka byla vybita uz jako nova? Cili se koupila, nainstalovala a netocilo to? To je pak zcela spatne, baterka se nesmi vybit uplne a je potreba ji reklamovat... Je pravdepodobne, ze je spatna.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1541 sec,0.1294 z toho dotazů.