• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
problém u rozjíždění
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vraňoch
Saturday 01 August 2009 - 00:25:17 Citovat
Host
No, tenhle motor (z vlastni zkusenosti) zrovna neoplyva nejakym silenym zatahem do cca 1900 ot/min, ale ze by to pri rozjizdeni chcipalo, to se mi nikdy nestalo. Krome (jak se ptal Freez) chovani bez zateze, jak se to chova pri zatezi = od cca 2000 ot/min vys = na volne silnici nebo dalnici, do kopce, atd. Zrychluje to ochotne, nebo je to taky mrtve?
Pokud to pri zatezi funguje, tak to nejspis nebude pricpanymi filtry (nafta, vzduch). Mozna spatne nastaveny posun aktivni casti plynu (u tohoto motoru je elektronicky) nebo spatny snimac plynoveho pedalu ..... ??? je toho fakt hodne.
Klára
Monday 03 August 2009 - 19:03:37 Citovat
Host
Ne nechcipa a normalně to šlape jinak oleje tam tedko taky moc neni musim dolet novej a koupit si novej filtr
Klára
Monday 03 August 2009 - 19:08:53 Citovat
Host
Zase tomu takhle moc nerozumim ale je to hrozně líný když zrychluju
Martas
Monday 03 August 2009 - 19:17:58 Citovat
Host
Tenhle popis je dost neobjektivni, zkus sehnat nekoho s nejlepe stejnym autem a projedte se vzajemne tim druhym ...
Petr__
Monday 03 August 2009 - 21:26:28 Citovat
Host
Klara: jsi/jste z Prahy? taky bych rad porovnal jinou OB TD
Vraňoch
Monday 03 August 2009 - 22:29:59 Citovat
Host
taky jsem z Prahy, tak se muzeme dohodnout - ale ted o prazdninach byvam dost mimo
Petr__
Monday 03 August 2009 - 22:38:54 Citovat
Host
byvam do peti v praci, ale staci neco domluvit a neni problem jit driv
Klára
Tuesday 04 August 2009 - 11:48:18 Citovat
Host
Kdyžtak jsi..pani ze mě ještě neni ...ale nejsem ,jsem z Berouna
Vraňoch
Tuesday 04 August 2009 - 17:02:26 Citovat
Host
OK, kdyztak mi nejak pisnete a domluvime se. Spis ale az ve druhe 1/2 srpence nebo v zari.
Petr__
Tuesday 04 August 2009 - 19:45:12 Citovat
Host
ted mam opacnej problem, pri rozjizdeni na jednicku a pak na dvojku mam pocit, ze neco prokluzuje, spojka bere neco za polovinou a nezda se mi spatna a gumujici zadek bych asi poznal, si myslim, ze zas tak blbej nejsem i kdyz tam uz moc vzorku neni auto jde neumerne do otacek vzhledem k akceleraci... ale zas to dela jenom nekdy, ted je zas ve stavu, ze si musim davat bacha na plyn

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1761 sec,0.1246 z toho dotazů.