• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
problém u rozjíždění
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Tuesday 04 August 2009 - 20:01:44 Citovat
Host
Tebou popisovane priznaky signalizuji spatnou lamelu spojky pripadne pritlacny kotouc .... U hydraulicky ovladany spojky by se bod kde spojka zabira (za polovinou) menit nemel a to ze to chvili dela a chvili ne je celkem normalni, zalezi na zatezi, na teplote atd .....
Petr__
Tuesday 04 August 2009 - 20:32:04 Citovat
Host
když se děla spojka, tak jde motor ven? ještě jsem na žadnem autě spojku dělat nemusel
Martas
Tuesday 04 August 2009 - 20:43:20 Citovat
Host
Obvykle je jednodussi vyndat prevodovku ....

Ale muze se to lisit auto od auta, u predohrabu nekdy staci prevodovku oddelat a posadit bokem, u zadohrabu podle konstrukce.
Vraňoch
Monday 10 August 2009 - 10:43:35 Citovat
Host
no jestli ti prokluzuje spojka (byt jen nekdy), tak by to chtelo co nejdriv vymenit, protoze jinak muzes pomerne snadno znicit - vyhrat setrvacnik a to by nebylo uplne zadara ...
Vodník
Tuesday 11 August 2009 - 08:36:18 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Kláro, motor 2,5 TD při rozjezdu chcípne opravu jen v extrémních podmínkách, mám stejný. Ten motor tě normálně rozjede, ať chceš nebo nechceš, při malém plynu počítač vyhodnotí a vstříkne, kolik třeba, normálně to jede samo... takže to může být i snímač volnoběžných otáček nebo něco kolem toho. Asi by opravdu bylo nejlepší porovnat s jinou stejnou omegou, jesti chceš, já jsem v Praze, mi napiš a zkusíme.
Petr__
Tuesday 11 August 2009 - 22:58:16 Citovat
Host
ja jsem taky v Praze !Pj: dlouhou dobu to zas neudelalo, jsem si vsiml, ze to delalo pri odbocovani na prechode, ktery neni namalovany, ale z desek, tak mozna proklouzlo jedno kolo, opravdu nevim... jenom me ted stve, ze se zas ukazala ta vec pri rozjizdeni, ze pri klidnem rozjeti cukne, jako bych se neumel rozjet... kdyz trochu pridam plyn, tak je to ok, ale zas to zbytecne moc zere a musim hned brzdit...
Petr__
Wednesday 12 August 2009 - 19:31:24 Citovat
Host
zas jsem se dostal pod 20l v nadrzi a zas lita, jako blazniva... to snad nemuze mit vliv tak malej rozdil v hmotnosti na chovani auta... vcera jsem jel ve dvou + plnej kufr a zadni sedacky a jela stejne "spatne" jako normalne, ale zas tam bylo pres 20l nafty __;
Petr__
Friday 14 August 2009 - 07:48:59 Citovat
Host
kdyz se bude delat spojka, tak bych chtel udelat i silentblok na motoru a převodovce, aby to neskubalo za fofrklacek pri pridani/ubrani plynu (treba na trojku to dela docela znatelne), jenom jevim, jestli ten motor jde opravdu celej ven (zvedne se) i s prevodovkou
Klára
Wednesday 19 August 2009 - 14:02:36 Citovat
Host
Vodník ---> já bych to klidně porovnala ale v Praze se vůbec nevyznam..dojedu akorát na Zličín =oD
Vodník
Friday 21 August 2009 - 06:43:18 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
To je v poho, tam já dojedu taky. Pošli mi mejl do schránky, kdy by se ti to hodilo, a domluvíme.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1634 sec,0.1205 z toho dotazů.