• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pomoc s motorem
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 19 20 21
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Monday 02 May 2011 - 17:51:49 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Jiřik napsal ...

Chrastění katů bych se bál, aby to při deceleraci něco nenasálo do motoru.

To jako že při deceleraci výfuk nevyfukuje, ale nasává? Asi bych měl přestat nasávat... __;

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Jiřik
Monday 02 May 2011 - 19:22:42 Citovat
Host
Žel, je to přesně tak....ve válci je při brždění podtlak, takže to při otevření výf. ventilu saje.
ciba
Monday 02 May 2011 - 19:27:17 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
kdyz bude nejhur pujde tam 3.0... ale tak zase uz ted vubec nejezdim kvuly tomu...

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
JardaB
Monday 02 May 2011 - 19:28:02 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak treba HTP Fabie jsou s tim povestny, na to jich zarvalo... Ono se o ruzne mele a spaliny ruzne pulzujou, jde o to, jak je to daleko, jake potrubi atd...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Rogusu
Monday 02 May 2011 - 20:53:57 Citovat
Host
Tak jsem to chtěl dnes také natočit a jako napotvoru jsem zaspal a pak jsem byl zase zdržen v práci. Takže vůbec nebyl čas Pech je, že teď moc přestat jezdit nemůžu, takže to musí vydržet. Chtěl bych napsat jako ciba, že pokud umře, tak tam půjde V8, ale to je asi momentálně mimo možnosti...
McJOHN, díky za nabídku, do Prahy dorazit není problém Já už tedy na radu z první strany napsal Legendovi, který též ochotně nabídl pomoc o víkendu, stejně jako Jiřík. Abych se přiznal, nečekal jsem takovou ochotu pomoci, tož jsem byl příjemně překvapen
Do Prahy stejně asi budu mít cestu, tak teď akorát nevím, komu se to hodí víc, abych nějak nezdržoval. Ale jestli se chcete sejít všici, tak budu jen rád, neb víc hlav víc ví a navíc jsem docela zvědav na další Omegy Akorát mne nesmíte kamenovat, neb momentálně musím pořešit motor, výfuk a kdo ví co ještě. Na vzhled to nejezdí, tož ten musí počkat
ciba
Monday 02 May 2011 - 21:46:07 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
tak ja toho treba moc neumim zacinal jsem stejne jak ty ale ucim se co to da...a lidi tady z klubu jsou nejlepsi lidi:)

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
misan26
Monday 02 May 2011 - 22:30:30 Citovat
Host
jj na vzhled to nejezdi to souhlasim ale zas rozpadnout ji taky nemusis nechat

Jinak ty V8 by bylo super sehnat
ciba
Monday 02 May 2011 - 22:40:07 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
akorat bys to v omeze asi neuchladil:)

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Rogusu
Monday 02 May 2011 - 23:29:06 Citovat
Host
Tož rozpadnout snad ne, akorát zadní dveře asi rovnou vyměním. Pak už to jen trochu rezne na předních, to zkusím zachránit se švárou a zadní lem už má taky bublinky. O předním nárazníku, který dostává svůj podíl snížení auta (já nic, já to tak koupil ) a zadním křídle, kde se sloupává lak raději nemluvím... Na svoji obranu hlásím, že už jsem to tak koupil a jen to nedokážu dát do pořádku ) Jediné co jsem přidal (resp. mé ratolesti) je krapet špinavý interiér. Ale tam bych stejně rád viděl kůži, až seženu, takže to zatím také neřeším Ono to s nima zatím ani nejde
O V8 jsem zatím jen četl a viděl pár filmečků z anglie... Jak jsem to slyšel ten zvuk, hned se zrodil můj sen To možná i docela jede...
A počítám, že i na začátku jsi o autech věděl víc, než já teď Slovy kámoše, motor je ta velká plastová věc pod kapotou (neb on má již vše zakrytované ) .
Celkem se snažím něco se naučit, ale veškeré info čerpám z internetu. Takže jsem takový teoretik Něco málo vím, možná matně tuším jak pár věcí asi funguje, našel jsem si pár nápadů, které bych rád ve vozítku vyzkoušel, ale asi bych nenašel (natož vyměnil) ani svíčky Takže pokud bych mohl koukat, tak klidně budu jezdit téměř kamkoliv, neb tak se snad něco naučím i já
KopA
Tuesday 03 May 2011 - 11:08:42 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tady máte ňáký krmivo k V8.
Je fakt že Omega měla prostě mít možnost V8.

Je dokonce několik možností jak to zrealizovat.
Asi nejjednodušší je sehnat motor z BMW 540i a ten tam naroubovat nejlépe i s převodovkou viz video. 245 Kw už bude stát za to.
Odkaz

Nebo sehnat toto a podobné Odkaz ale je trochu problém protože USA nebo Austrálie znamená celní řízení a vyšší náklady na dopravu s tím že nevíte v jakém stavu vám ten motor příjde. To snad jedině udělat si dovolenou v Austrálii stavit sa na vraku a poslat si to sám z Austrálie domů _; Výhoda by byla že by to asi pěkně vše pasovalo a němělo by to žádné problémy s chlazením atd.

A nebo ještě tohle ale netuším co to je za kousek Odkaz jako LS2 mi to nepřijde.

A uvnitř Odkaz celkem masox

WTF: 1005bhp 4-litr z Lexusu s dmychadlem a Dodge Viper 6ti kvalt v Omeze - to je už teda úlet, no sypat si to 344km/h Omegou bych radši fakt jen na okruhu Odkaz



[ Upraveno Tuesday 03 May 2011 - 12:47:42 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 ... 19 20 21  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2215 sec,0.1486 z toho dotazů.