• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diagnostika motoru
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
zelizko
Tuesday 05 April 2005 - 15:08:40
Host
Ahoj Opláci, jsem tady novej ale Oplíka uľ mám nějakých pár let.Dříve Opel Vectra A C1.8NZ, teď 14 dní Zafira X20DTL. Vozidlo jsem kupoval jako ojetinuZatím jsem spokojený, ale... přece jenom mám jiľ "problém".Ráno při sepnutí klíče proběhne diagnostika motoru a po nastartování se mi na chvílí rozsvítí kontrolka diagnostiky motoru (autíčko s klíčem)asi tak cca. na 1 min., pak zhasne a celý den uľ o ní nevím.To co jsem si tady přečetl a naąel mi zatím ukazuje na ľhavící svíčku, ale mám dojem ľe to můľe být i jiná závada.
Za druhé: svítí mi kontrolka airbagu, údajně to bývá dost často krouľek na sloupku řízení-jestli s tím má někdo zkuąenosti prosím ozvěte se. Jinak obdivuji NOIDA jaký má tady přístup a smekám.Takových lidí by mělo být více, uľ jsem si uloľil kontakt, i kdyľ to mám trochu z ruky, ale za takovýma lidma se oplatí jezdit. hyperlink text
klubo
Tuesday 05 April 2005 - 16:17:04
Host
ta kontrolka motoru je na 99% svíčka......vyměnit - nemusíą fąechny, stačí ty vadný
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 19:30:16
Host
Kolik mas airbagu?
zelizko
Tuesday 05 April 2005 - 19:46:36
Host
čtyři airbagy
zelizko
Tuesday 05 April 2005 - 19:53:26
Host
Klubo, kdyľ ąpatná svíčka...nebyla by jeątě rada jak mám poznat tu ąpatnou?Měl jsem jenom benzín a přiznám se naftě jsem se dlouho bránil, tak moje zkuąenosti jsou mizerné.
zelizko
Tuesday 05 April 2005 - 20:08:59
Host
v prvním článku chybička, omlouvám se!!! ne NOID ale NIO. Jeątě jednou sorry!!!!
vvdd
Tuesday 05 April 2005 - 21:02:37
Host
Odpojit, pakprozvonit nebo prosvítit nebo proměřit. Dobrá bude mít odpor tuąím 0,5 ohmu, ąpatná nekonečno.
Dallas
Tuesday 05 April 2005 - 21:37:28
Host
Mas tam i snimac detske sedacky?
Anonymní
Tuesday 05 April 2005 - 21:52:27
Host
Mám tam i snímač detské sedačky.
NIO
Tuesday 05 April 2005 - 22:37:56
Host
zelizko83.208.101.2 napsal ...
v prvním článku chybička, omlouvám se!!! ne NOID ale NIO. Jeątě jednou sorry!!!!


k tvym zavadam.
add1) vadna zhavici svicka, nebo podtlak v podtlakove sousatve. vadnou svicku je nejjednoodussi je vsechny odpojit- pka si natahnout z baterie od + polu drat a kazdou svicku na chvili propojit s ti dratem nahore na jeji spicce. pokud zajiskri, je v poradku, pokud ne, tak ji vymen. POZOR na jeji utrzeni !!! ma konus az dole. Je dobre na ten sestihran nahore parkrat jemne klepnout a pak opatrne povolovat.

add2) tam je potreba na diagnostiku a podle vysledku ti reknu postup jak dal s opravou.

Email
ICQ 26338144
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2066 sec,0.1588 z toho dotazů.