• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Diagnostika motoru
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 06 April 2005 - 17:57:10
Host
NIO dík za radu,pak se ozvu jak jsem dopadl na diagnostice.
Mám jeątě dotaz, protoľe jak jsem psal nahoře, nemám zkuąenosti s dieslem, od kolika má zátah turbo, já jsem to tak nějak sledoval a znatelný "zátah" začína od nejakých 2500-3000 otáček. Je to správně u toho motoru?
Arnie
Wednesday 06 April 2005 - 18:47:27
Host
jj 2.0dti ma nejvetsi kroutak od 2.5 do 3.5 tis.
pr»ka
Wednesday 06 April 2005 - 18:58:17
Host
Já kamna nemám ,ale jak tu psali kluci do 2000 nejede ..daň za ekologii
Dallas
Wednesday 06 April 2005 - 19:38:08
Host
Mas tam chybu senzoroveho clanju 1.Oprava cca 10000,-,nebo prehrati jednotky.
Anonymní
Wednesday 06 April 2005 - 19:41:11
Host
Dallas...ted jsi mě vyvedl na vedlejąí kolej, zkus na mě česky a pomalu.K čemu jsi se vůbec vyjadřoval?
Dallas
Wednesday 06 April 2005 - 20:22:16
Host
2Anonym:Promin,k airbagu.
Tomash
Thursday 07 April 2005 - 07:27:05
Host
mám asi stejnej problém (svíčky) na Vectře - X20DTL, ráno cca 3 sec. po nastartování se rozsvítí kontrolka, po úplném zahřátí zhasne-po 2min (při rozjezdu se opakovaně rozsvěcí a zhasíná, kdyľ se motor víc točí, tak zhasíná, po přeřazení se opět rozsvítí). Přes den, kdyľ je motor uľ teplejąí, tak se nerozvěcí.
Já jsem svíčky měřil - odpor, ten by podle Etzolda měl být 0,9Ohm. Jde to změřit i bez demontáľe svíčky z bloku. Je to podrobněji popsáno v tématu "rozvěcí se kontrolka elektroniky" ve vectrách, odkaz
Odkaz
pzeleznik
Thursday 07 April 2005 - 16:17:56
Host
NIO dík za radu, dojel jsem do servisu Opel BS Brno, mechanik to napojil na diagnostiku, vymazal registr a já se odporoučel. Na můj dotaz co jsem dluľnej mi odpověděl:" mi jsme něco spravovali?".Překvapil mě svým přístupem, já vím ľe jsem tady uľ o té firmě četl pár né moc lichotivých informací, ale můj první dojem-dobrý, samo ľe je to i pro mě poslední instituce na kterou bych se obrátil. To to raději dotlačím k Niovy.Takľe shrnu poznatky: bylo mi sděleno ľe to je závada běľná, stačí na to vysát auto,časté popojíľdění sedačky,zadní spolujezdci a jejich nohy, nebo vlkost v konektorech-stoupne někde odpor a airbagy se vyblokují a rozsvítí se signalizace.
Koren
Thursday 07 April 2005 - 16:24:00
Host
Ahoj, potrbuju taky diagnostiku. Kam mam zajet v Praze a okoli, abych to udelali dobre a za rozumnou cenu?
Dallas
Thursday 07 April 2005 - 19:36:40
Host
pzeleznik napsal ...
NIO dík za radu, dojel jsem do servisu Opel BS Brno, mechanik to napojil na diagnostiku, vymazal registr a já se odporoučel. Na můj dotaz co jsem dluľnej mi odpověděl:" mi jsme něco spravovali?".Překvapil mě svým přístupem, já vím ľe jsem tady uľ o té firmě četl pár né moc lichotivých informací, ale můj první dojem-dobrý, samo ľe je to i pro mě poslední instituce na kterou bych se obrátil. To to raději dotlačím k Niovy.Takľe shrnu poznatky: bylo mi sděleno ľe to je závada běľná, stačí na to vysát auto,časté popojíľdění sedačky,zadní spolujezdci a jejich nohy, nebo vlkost v konektorech-stoupne někde odpor a airbagy se vyblokují a rozsvítí se signalizace.

,

A rekl Ti co jsi tam mel za zavadu???
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2195 sec,0.1856 z toho dotazů.