• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
poradtě mi prosím
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Janis
Saturday 07 December 2013 - 14:47:16 Citovat
Host
Zdravím,chtěl bych se zeptat,mám Astru G 1.4 16V.Nikdy mi to nedělala až teď když sednu do auta nastartuji odjedu cca 100m tak začne jak kdyby vybrovat špatně se řadí rychlosti a ručička na tachometru pada dolu i když podřadím a mam sešlaply plyn tak stejně nemá žadný tah,když už je ručička na 20km/h tak se mi roznou kontrolky a motor se vypne,pak musím chvili počkat nastartovat znovu nechat to cca 5minut zahřat a až když se alspon trošku motor zahřeje tak už jede uplně normalně tak jak má.Vubec i stím nevím rady nevíte Prosím někdo co by stím mohlo být. Mockrát Děkuji za vaše odpovědi.
jajaj
Saturday 07 December 2013 - 19:30:49 Citovat
Host
mrkni na ukostření motoru,
Jiřik
Monday 09 December 2013 - 21:51:19 Citovat
Host
Ručička na tacho mi padala dolů jen když jsem měl vypadlou poloosu.
Wonderboys
Friday 13 December 2013 - 07:48:34 Citovat
wonderboys

Uživatel #1295
Registrován: Wednesday 24 October 2007 - 06:42:29
Příspěvků: 125
mě to třeba dělalo,když jsem měl studený spoj v řídící jednotce motoru
fghjm
Saturday 14 December 2013 - 09:27:23 Citovat
Host
Diagnostika něco říká? Immobilizér je v pořádku?

Pokud to má elektronickou škrtící klapku a elektronický plynový pedál, zde by mohl být problém.
Pokud je to klasika - ovládání klapky pedálem pres lanko, tak snad jedine chyba řídící jednotky, nebo jak tu někdo napsal ukostření motoru.
Nicméně, Astra G má tuším ŘJ na motoru a zkontroloval bych, jestli do ní (do konektorů) nenatekla voda při nalévání fridexu/vody do ostřikovačů.

Jen tak mimochodem, ona chybná taky ŘJ od ABS umí totálně rozhodit ŘJ motoru a nehorázně rozházet chod motoru.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1502 sec,0.1212 z toho dotazů.