• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pet
Tuesday 12 October 2004 - 06:03:09
Host
Ahoj.Včera mi po nastartování,u VB 99,nezhasla kontrolka ABS.Po daląím nastartování bylo jiľ vąe OK.Mám si začít dělat vrásky,nebo to mám pustit z hlavy.Popřípadě na co se juknout-jestli něco neodchází.Díky.
NIO
Tuesday 12 October 2004 - 21:34:29
Host
zatim to nech at se to projevi. Mohla to byt jen nahoda.
Lukass
Wednesday 13 October 2004 - 06:36:34
Host
Jestli se to znova objeví, tak zkus sundat kola a prostříknout kontakty kabílků od abs contactolem, případně zkontrolovat jestli nejsou uvolněný z plastovýho drľáku, mě to pomohlo.
benji
Wednesday 13 October 2004 - 13:53:11
Host
A nedělal jsi něco s kolama? Mně se to stává pravidlně v zimě, kdyľ si pomáhám při zatáčení ručkou, nebo nedávno, kdyľ jsem při zvednutém kole ho protáčel motorem - to je asi normální, je to následek toho, ľe kola se otáčí výrazně rozdílnými otáčkami a ABS z toho zblbne (je to moje vysvětlení - moľná to tak není!?). Stačí ale popojet autem normálně, a při opětovném nastartování se to srovná a kontrolka zhasne.
Yper
Friday 15 October 2004 - 09:32:29
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To, co píąe Lucass je asi pravda, mně se to stalo v zimě, kdy se na tom podepsala asi sněhová břečka - prostříkl jsem vąechno okolo a zmizelo to.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
weny
Saturday 06 November 2004 - 21:56:06
Host
čauky,no mám taky problém s ABS,nejprv mi to blikalo,jednou jo,pak zas ne,teď uľ svítí nepřetrľitě a je i mimo provoz,při zahamsnutí brzd jdou do smyku bez podpory ABS-zkusil jsem snad vąechno,i vyměnit kapalinu,nic.Jak zjistím zda jde např.o čidlo? Díky
NIO
Saturday 06 November 2004 - 22:58:06
Host
To Weny: odpoj vschna cidla v podbehach a promer je ohmicky. mely by mit vsechny stej nou hodnotu okolo 1 kila
Anonymous
Sunday 14 November 2004 - 15:44:52
Host
jo,Nio,díkas,zkusím.
Yper
Thursday 25 November 2004 - 09:30:56
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 NIO + Andrej: pánové, tohle mi asi zodpovíte nejvíc vy dva. Nevím co vąechno obsahuje čidlo ABS (je-li v něm nějaká elektronika), ale teď s nastupujícími mrazy se mi stává, ľe kontrolce trvá déle, neľ zhasne. V celém systému testování a kontroly před nastartováním zhasíná jako poslední, nicméně teď jí to trvá déle - déle neľ automatické ľhavení (hlavně ráno). Jeątě jsem to neproměřoval, zda čidla mají odpor 1KOhm ale také vím, ľe se tam mohou projevit i místní odpory ve spojích (déle to můľe trvat). Jaké s tím máte zkuąenosti.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Thursday 25 November 2004 - 16:12:20
Host
Mě taky zhasíná jako poslední.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2257 sec,0.1697 z toho dotazů.