• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
havárka na bok
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
K_P
Wednesday 11 May 2005 - 18:57:48
Host
To je hrozný, tolik obątrukcí kvůli tomu, ľe to nějakej blb do tebe napere. _legion
Drľím palce.
freez
Wednesday 11 May 2005 - 19:50:53
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Teda vodňajs to je na lano, takovýho sraní jako kdyby si za to mohl ty ľe te někdo sestřelí ,takový prachy člověk vyhodí za vąechny ty pojistky pos*aný a pak tě jeątě takle popotahujou a voąkubávaj no je mi s toho na .... Hlavně a» dobře dopadneą a a» »ě to nestojí daląí prachy

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Vodník
Thursday 12 May 2005 - 10:18:53
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
K_P, freez: díky za sympatie, kluci, ale asi vás zklamu, vzdal jsem to. Ty lhůty na vyřízení platí samozřejmě i pro financování rozpočtem, k tomu jeątě týden si dává lízka na schválení, takľe kdyľ jsem to spočítal, ocitl jsem se někde kolem 25. července, aniľ bych věděl dopředu, kolik mi ta pojią»ovna teda zaplatí. Samozřejmě by to mohlo jít i rychleji, ale také nemuselo a také se to můľe někde zaąprcnout a vąechny kontakty jen po telefonu na call-centrum, kde na objednaný telefonát s likvidátorem můľete čekat také do druhého dne... Na to uľ jsem ztratil nerv, zkrátka jsem bafnul Omegu a hajdy k tomu známému. Nefunguje jako "agentura", co loví kunąofty hned na místě nehody, ale jako autoservis, který ty věci s pojią»ovnou zařizuje pro své klienty. Tvrdí, ľe ty loviči jsou podfukáři (inu, konkurence, ľe...). A a» si tedy nedělám starosti, do konce měsíce bude oplík opravený, nic po mě nechtějí, vąe si s pojią»ovnou vyřídí. Jsou jejím smluvním partnerem a mají na odhad ąkody a výpočet pojistného plnění stejný SW, jako ta pojią»ovna, takľe si vlastně sami tu ąkodu i likvidují (hmmm...). "Náą karosář je vyučený v Emerice, ľe, autík bude jako nový. A bude tam nějaká ta amortizace, no, ta je ale jan na díly, ne na práci, no, nebojte, my je seľenem levně..." A tak jsem vyuľil první výhody jezdce bez koní a za nejbliľąím rohem jsem si loupnul pořádného panáka. Éééé, nebylo to přílią dlouhé, herr Oberleutnant?
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2289 sec,0.1772 z toho dotazů.