• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cvrdlikání v motoru při zátěži
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cichmen
Saturday 11 June 2005 - 10:52:57 Citovat
Host
Chtěl bych se zeptat, jestli je normální, ľe v motoru začne tak jemně cvakat - cvrdlikat, projevuje se to nejvíc, kdyľ jedu do kopce na vyąąí rychl. stupeň po přidání plynu. A co to dělá? Motor je to x10xe.
Anonymní
Saturday 11 June 2005 - 22:32:14 Citovat
Host
podřad na niľąí stupen.
K_P
Saturday 11 June 2005 - 23:01:10 Citovat
Host
Člověče já sem u mojeho auta uľ zralej na práąky, kaľdej se mi v práci směje. Nejdřív jsem řeąil rachot od prasklých výfukových svodů, potom jsem řeąil rachot od rozvodového řetězu. Dál řeąím rachot po přidání plynu, také řeąím divný zvuk za jízdy jako kdyľ jezdíą nehtem po chladiči a to nemluvě o rachotu při malých rychlostech. Teď budu měnit EGR ventil tak čekám co to udělá se zvukem motoru. &|
Bobík
Saturday 11 June 2005 - 23:48:31 Citovat
Host
2K_P: jak uľ to bylo několikrát řečeno, máą přílią slabě puątěné rádio. Já to znám, u svýho auta poznáą i kdyľ si "prdne potichu". Holt to má něco nalítáno a i já se s tím také smiřuju těľce. Je to jak kdyľ čteą o nemocích, najednou máą vąechno. Nene to není nic pro slabąí povahy.
happy
Sunday 12 June 2005 - 08:11:19 Citovat
Host
to já bych vám mohl vyprávět o zvucích. Vesměs vychytáno, ale mám teď dvě věci, které asi nikdy nevyřeąím. Kdyľ je horko, tak kvílí servo a jinak si to pocinkává, kdyľ auto není v zátahu. ©těstí je, ľe to slyąí jen pár lidí. Ale ventily neklepou, vąechno OK, olej neľere, voda, OK, no prostě vąe, co se dalo zkontrolovat a co koho napadlo se zkusilo nebo vyměnilo a stejně to tam je A blázen nejsem, protoľoe opravdu nejsem sám, kdo to slyąí. No prostě sranda s autama. Holt...měli jsme si koupit třeba Korejskýho Opela - Daewoo ) Ono by nás to přeąlo Naposledy jsem jel v Nexií 96, najeto 114, první majitel, - jel jsem s ním. Pfffff. bez komentáře.
freez
Sunday 12 June 2005 - 09:59:11 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Happy:jak jako pffff to jako dobrý nabo jako ąpatný těd si to koupil od nás z práce jeden ale jeątě sem se nesvez tak povídej jak to korejci zmákli

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
happy
Sunday 12 June 2005 - 12:22:59 Citovat
Host
no pfff, jako ľe bych to postavil pod kopcem a ąel pěąky. Kdyľ to měl nový v roce 97 a jel jsem v tom (to jsem měl tehdy Oltcita zčerstva), tak jsem z toho byl úplně ulítlej. Tichučké, motor nebylo slyąet prostě 2x větąí neľ Oltcit. Teď, co jsem s tím jel po tolika letech a co jsem se dopracoval k Vectře, tak bych to zařadil někam mezi Kadetta a Astru F v horąí kvalitě provedení. 4x měněný výfuk, 2x urezlý drľák motoru, 2x měněná baterka, zámky, na motor jsem se neptal, ale stačilo mi ho slyąet ...2000 otáček a uľ to řachtalo ...ąlápl na plyn ..chrrrrrr cim cimk ...ventily...bum bum ...no prostě kdyby si to mělo stoupnout vedle Astry F stejného ročníku, tak si to prostě stoupnout nemůľe. A přitom ceny jsou srovnatelné ... ano, jasně, Astra je průměrně o 30 tisíc draľąí, ale to nepočítám. Rozhodně bych si vybral tu Astru, kdyľ uľ.
Cichmen
Tuesday 21 June 2005 - 21:29:48 Citovat
Host
K_P: Tobe to nic takovyho nedela? Mam o ten motor strach, abych ho nenicil detonacnim spalovanim. Mam podezreni na cidlo klepani - ale kontrolka motoru mi nesviti.
Václav
Wednesday 27 July 2005 - 13:14:56 Citovat
Host
A co tam tankuješ za benzín? Není za superlevnou cenu ze dvora traktorové stanice? (Mám takovou zkušenost, zvukově se to projevovalo zrovna takto)
Cichmen
Thursday 28 July 2005 - 10:48:17 Citovat
Host
Ne benzin tankuju nejcastejc u Shellu. Takze tim to asi nebylo. Bylo to s nejvetsi pravd. svickama. Dal jsem novy a hodne se to zlepsilo. Obcas to sice porad udela, ale zdaleka ne tak moc a nejspis je to tak OK - cidlo klepani to detekuje a upravuje predstih.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2157 sec,0.1656 z toho dotazů.