• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nastavení hodin z RDS
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Aks
Thursday 21 October 2004 - 21:17:20
Host
Nejde mi ve VeBe dle manuálu aktivovat automatické seřizování času z RDS u rádia CAR400. Při manuálním nastavování času zvolím RDS TIME na 1 a nezůstane potom za časem svítit symbol RDS a hodin. Výsledek je stejný i kdyľ to znovu zapnu a vypnu.
Vąe fungovalo do doby, neľ v servisu odpojili elektriku.
Čas po RDS vysílají vąechny rozhlasové stanice, které mají podporu RDS, nebo jen některé a jen v určitou dobu?
Lib
Thursday 21 October 2004 - 21:57:30
Host
stahni si manual ze sekce Download, tem je to popsane, snad tam neco najdes. (Ikdyz me tam hodiny taky sviti a zda se mi ze hovno hovno zlata rybko)
NIO
Thursday 21 October 2004 - 22:45:31
Host
pokud to aktivujes, nalad si napr pak Impuls nebo Fajn a nech radio bezet az do doby nez se to tam objevi. Zaktivovane to zustane az to nejaka stanice pusti do rds.
Vetsina stanic neposila RDS cas porad ale treba jen kazdou 2 a nektere i dyl hodinu.
Aks
Friday 22 October 2004 - 06:43:03
Host
Díky za tip, v tom by mohl být problém, ľe jsem to nechal jen krátkou chvíli a ľádná změna se neděla. Bez nastavovaní času z RDS mi to totiľ udělá i několik minut za pár dní. Jeątě ľe hodiny nejezdí
riwal
Friday 22 October 2004 - 07:19:11
Host
Přesně, RDS signál na seřízení hodin neposílají vąechny stanice asi nejspolehlivějąí CR1 Radioľurnál - vysílá ho vľdy kdyľ pípá čas před zprávami a během zpráv. Ovąem nejlepąí je Evropa 2 ty tam buď chrápou nebo si dělaj z lidí prdel - vysílaj ten signál skoro pořád, ale vľdycky ti rozhodí čas tak o 3-5 minut pozdějc - jsou to paka. V Praze poslouchám výhradně radio Beat a mám pocit, ľe i kdyľ svítí nápis RDS u hodin, tak signál nevysílaj, ale aspoň nezpoľďujou hodiny jako ty paka z Evropy 2 (doufám, ľe si to tu někdo z E2 přečte a něco s tim udělá kdyľ uľ maj celostátní pokrytí a ąířej blbej čas).
Lib
Friday 22 October 2004 - 07:34:24
Host
ja mam naladenej Impulz, ale stejne se ridim podle hodinek, ktery si rucne serizuju podle pocitace kterej se synchronizuje pomoci atomovych hodin (to je takovych tech 50 superpresnych casomericu co poskytuji presny cas nejen po inetu) Slozity ale presny +- 5s v zavislosti jak casto serizuju ty hodinky
Aks
Friday 22 October 2004 - 08:04:23
Host
To bude ten problém, proč mi to neąlape - nechal jsem to vľdycky jen chvilku puątěné a tak to testnu znovu. Díky za radu.
Bez seřizování času z RDS mi ty kukačky za několik dní udělají pěkné zpoľdění. Jeątě ľe hodiny nejsou to, co v autě jezdí.
riwal
Friday 22 October 2004 - 08:31:16
Host
Ty hodiny jdou docela přesně, spíą si naladil nějakou stanici ala Evropa 2, jak jsem psal.
LarryE
Friday 22 October 2004 - 08:40:00
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..Evropu 2 poslouchám nejraději,ale s tim časem má riwal pravdu.Na Impulsu mi to sjedou dobře,přejedu na E 2 a je to v prdeli.Z 20:51 to udělá klidně 20:45 a je hotovo.Uľ jsem to deaktivoval a časuju raději ručně.

LarryE
Chibama se človjek učý
Lib
Friday 22 October 2004 - 10:47:23
Host
to me pripomina nas firemni domenovej server, ten de taky podle plotu +-5 minut treba berem domenovej cas z evropy 2
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2314 sec,0.1800 z toho dotazů.