• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spotřeba
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Sunday 28 August 2005 - 21:57:33 Citovat
Host
2 Karlos, moc si to nemaluj, mival jsem 4valec 2,4i a kdyz mi v Nemecku dosly prachy umela jezdit i za 6 litru a dalky do Chorvatska zpravidla za 7 a kdyz se tomu jo moc slapalo za krk tak za 8, po meste za 12 a prumer za 10 (ale brala si olej cca 0,5l na 1000km, nekdy vic nekdy min). Ted mam svuj sen 6v 2,5i a to dokonce promerenou na valcich a pochvalenou, jak je na tom dobre srovnatelna s novym autem, olej nezere vubec, ale za to spotreba je vyrazne vyssi nez ta stara (oba kombiky). Neni to zcela porovnatelne, pac okamzite jsem ji nechal predelat na sekvencni plyn, ale rekord Chorvatsko je za 10 LPG, vetrsinou jezdi okolo 13 prumer a v meste jeto tak 16l plynu. A maximalni rychlost je o 10 km vetsi a o neco ochotneji zrychluje a misto retezu ma casto praskajici rozvodovy remen a lepe sedi na silnici. Na to, ze ma misto 125koni 170 tedy nic moc. Nejlepsi auto vsech dob, co opel delal je LOTUS OMEGA a pak klasicke radove!!! (mnohem lepsi reseni nez 6valce do v) trilitry DUALRAM montovane do starych omeg a senatoru. Staci porovnat technicke parametry starych 3litrovych omeg a tech nejnovejsich 3,2litru, aby bylo videt, ze ve zrychelni je rozdil skoro o 2 vteriny ve prospech starych. Kdo neveri, at si stahne video bezohledneho dydzeje Cesta do Sedlcan. Ten borec je potencialni vrah, ale to zryczhleni a rychlosti 20 let stareho senatora jsou dnesnimi oply nedosazitelne. (vza vinu to davam krome hmotnosti take ekologickym nesmyslum ala egr a spol). Priste jdu urcite do 3.2litru, pokud se delal v manualu. A pak uz zbyva pouze kombik BMW osmivalec, posledni vyrabeny kombik s klasickou koncepci
Karlos
Friday 09 September 2005 - 13:56:13 Citovat
Host
Nazdar draci, tak jak jsem začínal vlákno a byl jsem neštastnej ze spotřeby tak mě moje Omega 2.0 16v příjemně překvapila. Včera jsem přijel z chorvatska. Najel jsem 1500km. Brno - Istria(medulin). A spotřeba neuvěřitelných 7,4l. rychlost dle předpisů. od té doby co mám 2 děti jezdím pomalu. max 130kmh průměr 100kmh dálnice. Ve 4 lidech plně naložená auto s ledničkou, kočárkem a s kufrem pod strechu narvaným. docela slušnej rozdíl. Město 12, kombinace 9 a štreka 7,4. To je motor:)
Tlumex
Monday 12 September 2005 - 20:18:07 Citovat
Host
ja sem mel kombinaci na benzin 8,5 a kdyz sem se s tim autem seznamoval tak sem jezdil za 12 LPG tedka jezdim s klimou za 11 a drzim se pravidla co uz tu nekdo psal drzet motor mezi 2000 a 3000 a fakt to zabira za tak velky a tezky auto je to fakt super spotreba! Sem maximalne taky spokojeny
Lib
Tuesday 13 September 2005 - 07:07:10 Citovat
Host
25% 1.trida (smer ol-praha), 25% 2.trida, 50% 3.trida (podhuri orlickych hor), celkem asi 200km. Spotreba 6.3/100 pri prumeru 72km/h. (bez klimy, sam nenalozen) Kdo neveri jeho problem
[ Upraveno Út zář 13 2005, 07:08 ]
Yper
Tuesday 13 September 2005 - 07:56:30 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Kurňa LIBe, to co jsi napsal je, jako když se jim vymíváš - plivnutí do tváře. Tvá spotřeba je o něčem jiným! Vždyť oni mají auta, která váží pomalu 2 tuny.
Moje kamna v combu jsou 1400 kg a to tvé bude něco do 1350 kg.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tlumex
Wednesday 14 September 2005 - 16:06:22 Citovat
Host
lib: kamos ma to samy co ty a ta spotreba odpovida ale meli sme auta na parkovisti vedle sebe a ta vektra mi prisla polovicni takze na tom co rikal yper neco bude
Anonymní
Wednesday 14 September 2005 - 17:11:44 Citovat
Host
Tlumex napsal ...
lib: kamos ma to samy co ty a ta spotreba odpovida ale meli sme auta na parkovisti vedle sebe a ta vektra mi prisla polovicni takze na tom co rikal yper neco bude



Nedá se jinak než souhlasit. Od tý doby, co mám omegu, tak se mi zdá, že auta, co se mi dřív zdály velký se nějak v mých očích zmenšily.....
_rendek
Viz Passat a spol.
Andreyi
Wednesday 14 September 2005 - 17:14:43 Citovat
Host
..... + nesmím zapomenout, že jsem si původně chtěl koupit Astru v 1.8-čce..... No, a pak si pořídím 3-litra.....
Tlumex
Wednesday 14 September 2005 - 18:46:21 Citovat
Host
no ja sem byl na tridenni skole smyku a meli tam O2 TDi moc se mi to libilo ale oproti omeze je tam proste malo mista
Gullwing
Wednesday 14 September 2005 - 19:03:55 Citovat
Host
2 Tlumex. co to je O2 to je nějaký kyslíkový přístroj? A navíc v kamnovým provedení? Já už z těch všech zkratek asi zblbnu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2139 sec,0.1647 z toho dotazů.