• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x16xel žere olej - prosím o radu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
michal
Sunday 14 August 2005 - 19:34:48 Citovat
Host
Jsem již půl roku šťastným majitelem Astry G 99´ x16xel, najeto 170 tis. Bere mi tak 1 litr oleje na 4 tis. kilometrů. Mám tam 10W40 s molikem, takže pomněrně hustý olej. Motor je čistý - žádný únik, nechal jsem vyměnit těsnící blbince na ventilech a tlaky jsou výborné. Můžete mi prosím poradit kudy by se ještě ten olej mohl ztrácet ? Je nějaká možnost odpojit čidlo na hladinu oleje ? I když tam mám těsně pod horní risku, hláška Check oil level mi fakt už pije krev.
Mimochodem občas mi umí klapat hydry a to i po delší cestě.

Moc děkuji za rady
Michal
prtka
Sunday 14 August 2005 - 20:08:14 Citovat
Host
Michale ty ses asi zbláznil 1l oleje na 4000km,to jako žere? ty bláho buď rád,že jenom tolik,toje úplně normální ,to čumíš co? X16XEL nejlepší motor od OPLU ,teď beze srandy 1l/5000km špička motor,jestli chceš snížit spotřebu oleje jdi od X16Xel
riwal
Monday 15 August 2005 - 07:20:47 Citovat
Host
Taky nechápu na co si stěžuješ, mezi těmito motory je ten Tvuj úplnej abstinet.
Tlumex
Monday 15 August 2005 - 07:44:06 Citovat
Host
nedavno tu nekdo nadaval ze mu stejnej motor zere 1L/1000 ! To mas fakt kliku
michal
Monday 15 August 2005 - 13:47:49 Citovat
Host
Díky za reakce, já měl před tím Vectru z 90 roku, nahrkaných buhví kolik, byl tam motor C16NZ a co jsem tam dal, tak jsem z toho, teda skoro, po 15 tis. vytáhl. Tak jsem se s tím motorem asi netrefil. A já ho tak moc chtěl &| , bohužel tyhle superstránky jsem našel až po koupi. Škoda. Můžete mi ještě prosím poradit jak odpojit to čidlo na hladinu oleje? Děkuji
Michal
klubo
Monday 15 August 2005 - 17:32:20 Citovat
Host
pokud chceš odpojit čidlo tak z něj vytáhni svorkovnici a kontakty v ní propoj, ale já bych to nědělal, spíš bych zjistil proč to píše, to tam ten olej opravdu neni nebo si myslíš že čidlo je špatný?
Pavel
Tuesday 16 August 2005 - 09:18:12 Citovat
Host
Olej tam mit bude, kdyz pise, ze je na merce pod horni ryskou. Problem bude v cidle, ja bych zkontroloval a vycistil kontakty u cidla, kdyz to nepomuze, tak vymenit.
Anonymní
Wednesday 17 August 2005 - 22:40:36 Citovat
Host
Nevím proč na ten motor nadáváte, ale asi jsem výjimka. Na 10 tisíc dolévám max. 0,5l oleje a má najeto pomalu jednou tolik co Michalův.
prtka
Thursday 18 August 2005 - 06:13:57 Citovat
Host
Mi na ten motor nenadáváme,mi si jenom děláme prdel ze soudruhů z SRN ,kde udělali chybu,takový paskvil vůbec vyrobit.Není přece normální,aby auto vyrobeno 99 roce najeto pod 100 000 km bralo 1l/4000 km a to v dobrém případě a jestli ty máš štěstí,že se ti kreténi spletli a dali tam píst správný k válci, tak buď rád a ani nedutej
Jirka
Friday 19 August 2005 - 00:58:45 Citovat
Host
Jak to tu poslouchám, tak můj motor je na tom asi dobře .Tak 1l/3000 až 3500 km. A já si stím pořád lámal hlavu. Mám najeto to co Michal, ale zatím jsem nic do oleje nepřidával. Tak to asi pustím z hlavy i když mě to nepřipadá normální.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1984 sec,0.1560 z toho dotazů.